Jump to content

8mbit 15gb Kotalı Net Hakkında

erdemexi

Recommended Posts

valla crypto load ve benzeri programlardan ayda 30 40 gb dosya çekiyorsan düşünme ama downloadın fazla yoksa kullan çok manyak oluyor 100mb dosya 5 dkya varmadan iniyor sayfalar jet gibi açılıyor görüntüler takılmadan izleniyor webcam falan...

Bende 2 gün önce ttnet sitesinden online işlemlerden yaptım ay başında 8mbit beklerken onay vermemle birlikte oldu ve 50gb dowloan yapmıştım hiç bir problem olmadı şimdi 90gb oldu dur bakalım ne zaman düşücek netimiz :=)

arkadasım faturan dıyelımkı 1 ınde kesılıyor sen ayın 21 ınde gectın. sonra ay basına kadar hızın artar kota sorunu olmaz ama bı dahakı ay 15 gb gecınce kotadan dolayı hızın düşer ... bu konu ıle ılgılı bı kac konu daha acılmısdı.ttnet te durum önceden dowlanda gore hızı ındıremıyorlardı ama sımdı ındırebılıyorlar sanırım ... saygıalrımla

buda bu konunun ınce bı detayı :

"Bağlı bulunduğunuz santral sahasında kampanya yeterli hız desteklenmiyor." arkadalar tam 8 mbit internete gececektim bana bunu dedi ne yapmam gerekiyor şimdi ben gecemeyecek miyim telefonla arasam falan bişey değişir mi yada talepte bulunsam falan.

arkadas konuyu yenı acmıs .. dıkkat edılmesı gereken bı konu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...