Jump to content

Resimdeki Dosya I386'da Hangisi Acaba ?

SoundMax

Recommended Posts

Valla bilmiyorum bunun hangi dosya olduğunu..Burayı düzenleyip ne yapacaksın yahu..Ne var ki burda..nLite ile burayı devredışı bırakabiliyorsun.Direkt gösteriyor içeriği..Burası hiç çıkmadan.Bırakın artık şu XP modifiye etme işini yav :D

tabı kendın kapmışsın işi şimdi bırakın falan fıstık :D ya şu multiboot hakkında süper bir anlatım olsada multi bootuda yapsam söz bırakcam kanka :)

sanırım gizli dosyaların görünmesini sağlayıp

editlemek için istiyorsun (doğrumu anlamışım)

sistem klasör içeriğini gizleyen bölüm arka plandaki resim işte kardeşim :)

Multiboot yapımı için temel anlatımlar forumda mevcut zaten.Ondan sonrası kendine kalmış birşey..Kurcalayacaksın..Başka kaçarın yok öğrenmek istiyorsan :D Bir kutu DVD yakmışımdır boşa..Yaptığım çalışmalarda..Millet Virtual PC'de kuruyormuş sonradan haberim olmuştu :) Tabi 1-2 yıl önce :)

tabı kendın kapmışsın işi şimdi bırakın falan fıstık :) ya şu multiboot hakkında süper bir anlatım olsada multi bootuda yapsam söz bırakcam kanka :)

sistem klasör içeriğini gizleyen bölüm arka plandaki resim işte kardeşim :)

Senin ilacın bendede bakma bende artık bıraktım.Devir Win 7 Devri.

kardeş o resimdeki "sistem klasör içeriğini gizleyen bölüm arka plandaki resim " tema dosyasındaki shell klasöründeki shellstyle.dll nin içinde Reshack veya Restorator2007 gibi programlarla editleyebilirsin.

ben öylebir dosya göremedim ama kardeşim :)

Ben söyliğim Ben hem XP Hem Vista ve bir kaç Web servisi projelerini hazırlıyorum okul bu işi engellesede ben çıkartıcam projelerimi.... hatta bir XP değil 10 Tane yapmazsam durmam...

Windows 7 kullandım. Ama şuan Vista&XP ve Mac OS bana yeter...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...