Jump to content

Nokia 5800 Xm

XraicoN

Recommended Posts

arkadaslar telefonu bugun aldim fakat telefona muzik atamiyorum pc suite den denedim olmadi direk hafiza kartina kartina attim olmadi müzik var ama telefon görmüyor nasil aticam bi yardim eden olur mu müziği müzik çalardan dinleyemiyorum

Mp3'leri attıktan sonra Müzik Çalar'a girip Seçeneklerden Kütüphaneyi Yenile yap mutlaka

Mp3 atmak için illa Nokia Muziği kullanmak gerekmiyor. Kart okuyucu ile hafıza kartına, Nokia Pc Suite ile Dosya Yöneticisinden, Bluettoothtan vs. atabilirsin.

Yinede Yapamazsan Bak Bu Cep Telefonu İçin Mp3 Çalar Programları Var Yani Google Ye Yaz Nokia 5800 XpressMusic Programları Diye Ordan Player İndir..

Mp3 Atarken De Bilgisayarım / Telefon İsmi ... / Hafiza Kart . müziğe Sağ Tık Kopyala Hafiza Karta YApıştır ...

Mp3'leri attıktan sonra Müzik Çalar'a girip Seçeneklerden Kütüphaneyi Yenile yap mutlaka

Mp3 atmak için illa Nokia Muziği kullanmak gerekmiyor. Kart okuyucu ile hafıza kartına, Nokia Pc Suite ile Dosya Yöneticisinden, Bluettoothtan vs. atabilirsin.

arkadaslar cok sağolun kütüphaneyi yenileyince oluyor

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

Bende de benzer bir sorun var. v40 güncellemesini yaptıktan sonra müzik çalar hafıza kartını görmedi. depolama hafızası kullanılamıyor diyor . har format hafıza kartına format denedim ama değişen bir şey yok. Başka müzik çalar kullandığımda çatır çatır çalıyor. çözüm önerileriniz bekliyorum.

• 2 hafta sonra ...

bir nokia5800 kullanicisiyim bazi kusurlarindan kisaca bahsedeyim. telefonu alali 4ay oldu memnunmusun diye sorarsaniz fazlasiyla memnunum. ilk aldigim zaman 2gun sonra servise gonderdim power tusu arizali cikti kvk yazilimsal dedi ve cihaza40 versiyonu yukleyip geri gonderdi. bir sorun daha var kasa acikligi cihazi gonderecegim fakat yedek telefonum yok.neyse gelelim ozeliklere nokia 50versiyonu cikardiktan beri cihazda da guzellesti.evet java sayfalari acmiyor ama internetten video izlemek ve indirmek mumkun mesela ben su an bu yazilari 5800rimdan yaziyorum az once sitemizden zombiler adli filmi indirdim su an bilgisararim serviste ve ben bilgisayar aramiyorum simdi arkadaslar egri oturup dogru konusmak gerekirse bu telefon bu fiyata super .kendim harita teknikeriyim gps candamarim calismaya gidecegim yerdeki poligon noktalarinin koordinatlarini enlem boylama cevirip telefona atiyorum tek tik ile noktaya variyorum simdi size bir hesap bir el gps'i 300tl bir tlfn 100 tl bir foto makinasi 200 tl ve en dandik pda 600tl hesabini siz yapin 5800 hatalariylada olsa super otesi bir mobil aygit

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...