Jump to content

Satilik^100 Liralık Adwords Kuponu Satılmıştır!

DigitalBaba

Recommended Posts

İlanlarımın müdavimi arkadaş da gelmiş,hoş geldin. :pc: Neyin fotoğrafını istiyorsun?

80 liralık olan satılmıştır.100 liralık kupon satılıktır. :(

ekranalntsy.jpg

Ben ilanlarini baltalamak istemiyorum. Sadece bu sitede cogu verdigin fiyatlar biraz ucuk geliyor bana. Cok ucuza satiyorsun herseyi (bence fazla ucuz). Onun icin benim aklima her zaman "bu iste bir bit yenigi var" geliyor ...

Saygilarimla,

CCoder.

Aslında haklısınız.Birisi siteye yeni üye olmuş ve çok ucuza bir şeyler satıyor,dolandırıcı mıdır diye düşünürü insan!Ancak ilk ilanımda belirtttiğim üzere alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara referans konusunda güvenilir kaynaklar gösterebilir,güvenilir kanallardan alışveriş gerçekleştirebiliriz.Saygılar.

Aslında haklısınız.Birisi siteye yeni üye olmuş ve çok ucuza bir şeyler satıyor,dolandırıcı mıdır diye düşünürü insan!Ancak ilk ilanımda belirtttiğim üzere alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara referans konusunda güvenilir kaynaklar gösterebilir,güvenilir kanallardan alışveriş gerçekleştirebiliriz.Saygılar.

Ben uyeleri sadece uyaririm. Kimin n'apacagi kendine kalmis. Istersen yuz yuze gorus, sat. Beni ilgilendirmez tabii ama ... iste "o" bit yenigi ...

Neyse. Iyi satislar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...