Jump to content

Xpde Kurulu Olan Programı Alıp Baska Xpye Kurmak

serdar1406

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım. benim sıkıntım açık ve net. Benden yardımlarınızı esirgemiyceğinizi düşünüyorum.

Bir bilgisayarda kurulu olan bir programım var ve bu programın kurulmamıs hali elimde yok. Sistemim şişti ve bu programı kaybetmemem gerekiyor. Bu programı sistemin içerisinden alıp sonra bilgisayara format atıp daha sonrada bu programı yeni sistemime tekrar kurmam gerekiyor. bunu nasıl yapacağıma anlatan arkadaşı nickini her gördüğüm yerde teşekkür etmezsem namerdim :). Cevaplarınızı sabırsızlıla bekliyorum...

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

format atmadan önce bir flash bellek ile deneyin olmayabilirde programın bulunduğu klasörü kopyalayın örneğin

C:\Program Files\Mozilla Firefox klasörüne erişin daha sonra kopyalayıp diğer bilgisayarda deneyin

Bunlar hepsini denedim olmadı. programın adının bir manası yok arkadaslar. Program bir şirketin özel kullandığı amanyada yazılmış fabrikadaki makinaların çalışmasını düzenleyen bir program. Hadi bşr çözüm bulun arkadaşlarım lütfen...

bana göre setup şekline getiremezsin ama programın kayıt girdisine system32 gibi yerlere ne attığını göstern programlar vardır ordan belki bişiler çıkar. bende sabırsızlıkla bekliyorum.bu yöntemi öğrensek çok güzel olur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...