Jump to content

Ttnet Müzik Hakkında Bilgi?

pcmemo

Recommended Posts

sınırsız internet kullananların ttnetmüzik gold üyelikleri vardır otomatik olarak. ek ücret ödemeden sınırsız kullanabilirler. aşağıdaki linkteki tablodan görebilirsiniz.

Please register to see this content.

vergi indirimi olmuştu ya o indirimi kaldırıyolar 450 şarkı download hakkın oluyor

ama sen sınırsızsın ttnet müziğe üye olma yani müşteri hizmetlerini arayıpta bunu belirtme dinlersin istediğni şarkı listesi falan yaparsın nede olsa sınırsız download hakkın 10 tane 450 olsun diyosan fatura 49 olcak kotan yok 4 liraya değmez siteden dinlersin

Üye olmadanda dinleniyor. Sadece media player için birşey yükseltme istiyor. Bunu internet explorerdan yapabiliyorsun. Firefoxdan yapamamıştım ben.

Yani sitedeki müzikleri indirmeden ücretsiz dinleyebilirsin.

selam arkadaslar SİZDEN Bİ YARDIM İSTEYECEGİM MÜMKÜNSE YARDIM EDERSENİZ COK SEVİNİRİM...TTNETTEN İNDİRDİGİM MÜZİKLERİ CDYE YAZDIRIYORUM YANLIZ CALMIYOR KORUMALI OLDUGU İÇİN...BU KORUMAYI KALDIRACAK SAGLAM BI PROGRAM BİLİYORSANIZ VEYA PAYLASIM YAPARSANIZ COK SEVİNİRİM...BANA PM DEN BI YAZAN OLURSA..TSK

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

1LİMİTSİZ (1 Mbps / Limitsiz) paketini aldığınıza göre "Gold Üyelik"e ucretsiz sahipsiniz demektir.

Gold Üyelik özellikleri de aşağıdadır.

1-Portaldaki haberleri, müzik listelerini görüntüleyebilir,

2-Her ay yerli repertuardan 300, yabancı repertuardan ise 150 yani 450 şarkıyı bilgisayarınıza indirebilir,

3-İndirdiğiniz tüm şarkıları müzikçalarlara aktarabilir,

4-Bu şarkılardan her ay yerli repertuardan 100, yabancı repertuardan ise 50 tanesini CD'ye yazabilirsiniz.

kaynak:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...