Jump to content

Multiupload.com Upload Yapma Hakkında 1 Sorum Var?

by_mehmet_emin

Recommended Posts

Aklıma bir soru takıldı. Multiupload.Com 'a yüklediğimiz bir dosya çeşitli paylaşım sitelerine dağılıyor.

Ben farz edelimki tam sürüm bir dosyayı bu site aracılığıyla yükledim. Ve linkleri aldım.

Yüklediğim dosya belli bir müddet sonra silinirmi? Yani free hesapta yüklenirse silindiğini biliyorum multiupload.com gibi siteler de siliniyormu silinmiyormu?

aslında tüm yüklemeler yapılana kadar multiupload yükleme sayfasında direct link gösteriyor. yani dosyanız multiupload sunucusunda var. silinip silinmediğine bakıp otomatik olarak yeniliyor mu işte onu bilmiyorum..

Multiupload.Com Kendi Serverine Upload etmiyor.Verdiği Bir kaç Upload Sitelerine Rapidshare,Hotfile vs.Free olarak dosyaları atıyor.Haliyle İndirilme süresi yada Sayısı Dolunca Haliyle Siliniyor.Tekdosya.Com Gibi Düşünebiliriz.Saygılarımla

Emre90.

Böyle birşey mümkün değil.Eğer kendi serverina upload etmese sizin upload ettiğiniz dosyanın bitmesi bi o kadar katlanıcakdır.

ama siz oradan upload ettiğinizde sadece tek serverıa upload ediyormuş gibi atıyorsunuz.

bunun sebebi dosyayı servera upload etmesi ve hemen ardından sitelere uploada geçmesi.

Zaten upload bittikden sonra serverdan siliniyor Sistem bu.

bu şekilde yapılan uploadlar free dir.

Ama herkes kendi hesabına upload etme özelliği geliştirilirse harika olur. Ki niye olmasın çok zor olmasa gerek :)

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...