Jump to content

Mars İnstaller Prg Ekleme

marvelin

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben aşağıdaki resimlerde göründüğü gibi mars installer ile katılımısz prg eklemeye çalıştım sonuç olumsuz daha doğrusu bu konuda bi bilgim yok Nasıl eklenmesi konusunda yardımlarınız bekliyorum Saygılar.

111111111111111111111.jpg

222222222222222222222r.jpg

arkadaşlar lanet olsunki mediafire hesabım silinmiş bu yüzden linkler çalışmıyor. ve pc arşivimdede anlatım kayıtlı değildi. eğer indiren varsa upload edip paylaşırsa seviniriz.

arkadaşlar lanet olsunki mediafire hesabım silinmiş bu yüzden linkler çalışmıyor. ve pc arşivimdede anlatım kayıtlı değildi. eğer indiren varsa upload edip paylaşırsa seviniriz.

ayrıca ek olarak marsinstaller pc üzerinden çalışmaz. yani cd ye yada flash belleğe atarak denemelisin.

Tamam kardeş Biraz Wpi kurcaladığımızda root folder vs kodlar anlaşılıyor zaten teşekkürler Yinede saol

Buyrun;

İhtiyacı olan arkadaşlar burada bakabilirler.Txt dosyasında mini bir anlatım var zaten herşeyi özetliyor.WPİ ğek benzemesede kodları benziyor .Ayrıca arkadaş resimlerle XP cd 'sine entegre etmeyide anlatmış bana çok yardımcı oldu umarım sizede yardımcı olur.

http://www.4shared.com/file/173434278/e9fec2dd/Mars_nstaller_By_marvelin_TNcT.html[/CODE]

[/center]

kardeş gösterdigin kodla cd den calıştırabilirsin diyertürlü olmaz hardiskinden yani ama sen cdrom yerine hartdiskini gösterirsen calışır ama eyer xp cd ne ekliceksen tabiki ozamanda bi işe yaramaz sen yine cdrom diye göster cd ye kopyala calıştırbakalım

arkadaşlar küçük bir kodla mars installer ı 13. dakikada çalıştırabilir format sonrasına hazır bir sistem elde edebilirsiniz. bu yöntem daha iyidir. Neden? çünkü hdd içinde bir dosya kopyalamanız gerekiyor flash belleğe. bunun için framework, java, ... gibi programların kurulmasını beklersiniz. ama mars installer ı 13. dk de çalıştırarak bu sorunu halledebilirsinz.

Mars İnstaller 13. dakikada çalıştırmak için:

marsinstaller.exe yi ve marsinstaller.ini dosyasını svcpack içine atın. i386 dizininden svcpack.ini dosyasını bulun(svcpack.in_ şeklinde olabilir. expand uygulayın). svcpack.ini yi açın ve "SetupHotfixesToRun" altına birinci sıraya marsinstaller.exe yazın ve kaydedin i386 dizinine atın.

bu işlemle birlikte 13. dakikada mars installer açılacak ve acil durumlarda programların yüklenmesini eklemekten kurtulacaksınız.

hatalar için özelden ulaşın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...