Jump to content

Yüzüklerin Efendisi 3 Hata(İlk Mesajim)

sanaruke

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar daha siteye şimdi üye oldum site güzel buda ilk mesajım olsun.Şimdi arkadaşlar ben lort of the rings(yüzüklerin efendisi kralın dönüşü oynunu indirdim. Oyun 3 parttı,partlardan çıkardım sonra unpak dosyası ile kurdum, dayımın çocuğunada yükledim onlarda açıldı bende açılmadı sonra oyunun demo sunu indirdim oda açılmadı aynı hatayı verdi Aşağıya bilgisayarımın sistem özellikleri ve hatayı veriyorum

BİLGİSAYAR CD SİNDE ASUS P5KPL-AM YAZIYOR

SİSTEM

Microsoft Windows XP

Professional

Versiyon 2002

Service Pack 3

Bilgisayar

Intel® Pentium® Dual CPU

E2200 @ 2.20 GHz

2.22 GHz, 0,99(1GB) GB RAM

HATA biyardım edin :)

adszpl.png

• 2 hafta sonra ...

1) Ekran kartının driver (sürücü) ını kaldır ve tekara yükle büyük ihtimalle bundan dolayı

2) Directx son versiyonu nu yükle

3) Ekran kartın 3D ( 3 boyutlu ) grafikleri kaldırmıyor olabilir eğer buysa sorunun sanırım ekran kartını değiştirmen gerekecek !

Benim önerilerim bunlar ilk 2 benim tahminimce özellikle directx olabilir ama sen adımları takip et yinede !

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşım sorun yazılım veya donanımdan kaynaklanabilir.Yazılımdan ise kolay; DirectX'in son sürümünü indir ve yükle.Eğer donanımdan ise zor;ekran kartın 3D destekli değil.Genelde eski ekran kartlarında bu özellik yok.Önerilerim bu kadar.Artık DirectX'ten başla.Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...