Jump to content

Windows 7 Için Unattend.xml

mephistooo2

Recommended Posts

• Editor

arkadaşlar Windows 7'nin tüm sürümleri için (32 ve 64 Bit) Unattend.XML dosyası nasıl oluşturabiliriz... ?

nettekilerin hepsi sadece tek bir sürüm için geçerli...

ben istiyorum ki Windows 7'nin hangi versiyonu olursa olsun, hepsinde geçerli olsun; örnek, kurulum esnasında bana key sormasın...

bu işin püf noktasını bilenler yardımcı olursa sevinirim...

Lütfen vLite önermeyin, vLite zaten 7'de çalışmıyor, çalışsa bile o da tek sürüm için Unattend.XML dosyası oluşturuyor...

• 2 ay sonra...

bu konuyu biraz eskiymiş ama cevaplayan olmamıs forumda hic bunu yapan yokmu?

msfn'de bazıları calisiyor diyor ama sadece tek surumde oluyor home premium-pro- ultimate x64 -x86 da calisacak Unattend.XML dosyası yapmak zor galiba .. bir ara tekrar 7Customizer ile x64 ve x86 olanı için ayrı ayrı yapıp birleştirmeye calisacagim bakalim olacakmı

bilen kimse yokmu tnctrde?

• Editor
arkadaşlar şimdi v lite windows 7 kullanmak için masaüstüde bir yeni klasör açın sonra klasör ismi VISTA_ DVD YAPIN WİNDOWS 7 DOSYALARI İÇİNE ATIN V LİTE İSTETĞİNİZ GİBİ KULANABİLİRSİNİZ :shiftyninja:

Windows 7 için Vlite ile oluşturulan Unattend.xml dosyası çalışmıyor, ayrıca ben konuda tek bir sürüm için değil, Windows 7'nin tüm sürümlerinde çalışan Unattend.xml dosyası nasıl yapılır diye sordum... ve konuda da lütfen Vlite programını önermeyin demiştim...

jetli715 yardım tsklerde bende mephistooo2 istedigi bütün sürümlerde calisan Unattend.xml istiyoruz ayni root dizine attıgımızda

home premium - Pro - Ultimate ve x64-x86 sürümlerinin hepsinde calisacak...

Windows Automated Installation Kit (WAIK) ve windows develop indir waik 1gb develop 10mb.

bu ikisini kur develop ile hazırla. waik alt yapı için lazım.

ben kullandım süper çalşıyor ama tek sorunum otomatik kurulumda otomatik format atıyor.

ona dikkat et. otomatik format programın sorunu değil. ayarlamayı bilmek lazım.

otomatik formatı engelleyen ve hatta nasıl format atmak istediğimizi gösteren ekranı aktif hale getirebilen varsa cevap yazsın lütfen...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...