Jump to content

Farklı Kullanıcının Internet Dosyalarını Silme

fernziel

Recommended Posts

Merhaba

Kullanmakta olduğum dizüstü bilgisayarı 2 farklı kullanıcı ismi ile kullanıyoruz. Benim kullanıcım ile giriş yaptığım internet sitelerini, diğer kullanıcının profilinden tamamen silebilir miyim? Kendi şifremi unuttum çünkü.

Bir de bilgisayarı birine satmadan önce, genel anlamda şahsi kullanımın yeni kullanıcı tarafınca görülememesini format atma dısında en pratik nasıl hallederim? Genel bilgi verebilir misiniz?

Cok tesekkürler

glary utilities'i önermem onun yerine daha iyi bi yazılım CCleaner 2.27.1070 hem yeni sürüm hem daha güvenli

CCleaner 2.27.1070

http://download.piriform.com/ccsetup227.exe[/CODE]

wolkhy ve sehzade tesekkürler. Ccleaner'ı kurup temizleme yaptım. Ama dediğim gibi bilgisayarda 2 kullanıcı girişi vardı. Herhangi birinden bu işlemi yaptığımda, diğer kullanıcının da internet siteleri silinmiş midir?

AYrıca aşağıdaki 2nci soruma da yorum verirseniz sevinirim.

[b]

Bir de bilgisayarı birine satmadan önce, genel anlamda şahsi kullanımın yeni kullanıcı tarafınca görülememesini format atma dısında en pratik nasıl hallederim? Genel bilgi verebilir misiniz?[/b]

wolkhy ve sehzade tesekkürler. Ccleaner'ı kurup temizleme yaptım. Ama dediğim gibi bilgisayarda 2 kullanıcı girişi vardı. Herhangi birinden bu işlemi yaptığımda, diğer kullanıcının da internet siteleri silinmiş midir?

AYrıca aşağıdaki 2nci soruma da yorum verirseniz sevinirim.

Bir de bilgisayarı birine satmadan önce, genel anlamda şahsi kullanımın yeni kullanıcı tarafınca görülememesini format atma dısında en pratik nasıl hallederim? Genel bilgi verebilir misiniz?

bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...