Jump to content

Yabancı Diziler.

pcmemo

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar.Ben Türk Filmi Yada Türk Dizisi İzleyen Biri değilim.

Benim izlediğim dizileri kısaca özetliyeyim.

Lost=İlk Başlarda zevk alsamda son sezonlar artık sadece sezon olsun diye çıkarıldı diye düşünüyorum.

Heroes=Bu Dizi ise gayet iyi ancak bazı bölümleri gerçekden sıkıyor.Yeni sezonda yeni oyunclar gelmesi ile birlikte izleyici kitlesi düşdü şahsen.ilk 2 sezon güzel

PrisonBreak=Bu dizi ise tüm bölümleri ayrıca güzel.Tabi bundada gördüğüm bazı hatalar mevcut :warning:

FlashForward=ilk bir kaç bölümünü beğendim ancak sonrası sıktı.İşi çok fazla uzun sürüdüyorlar ve gereksiz konulara değiniyorlar.Bir kaç bölümden sonra bıraktım bunuda :warning:

Gelelim bu güne kadar izlediğim en güzel diziye.

Supernatural=Bu diziye dizi demek pek yakışı kalmaz.Çünkü dizilerin her bölümünün sonunda diğer bölümü bekleyin gibi şöyleşiler olur.

Ancak supernatural benim gözümde uzun Vadeli Bir filmdir.

Çünkü Herbölümde farklı bir olay oluyor.Böylece bir sonraki bölüm yarıdan başlamamış gibi oluyor.Şuan 5.Sezonda.Ve izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim..

Evet arkadaşlar şuan boştayım :warning:

Arkadaşlar bana önerebileceğiniz Yabancı Dizi Varmıdır.?

unutmadan eger biraz merak ve heyecan ararsan dexterde güzeldir. fakat dexterde bi cok bölüm öteki bölüm ile bağdaştırıcı olduğu için senin tarzın olmayabilir.... bilim kurgu dersen fring var oda çok hoşuma gitmişdi. geniş lsot gibi genel bi konusu var ve bunu ateşleyecek ufak caplı olaylar var kaos teoremini acıklar nitelikte... aklıma gelenler bunlar kardş...

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...