Jump to content

Macosx Snow Leopard 10.6.1-10.6.2 (2009/rus/eng)

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...

son darbe akadaşım senin hotfile partları indirdim düşük hızda yazdırdım 4x son ra kuruluma başladım disk bölümünü felan açtım yanlız kurulum bitiyor sistem açmaya gelince missing operation sistem diye bi hata veriyor. 3 kere kurdum olmadı . rice etsem formda çalışan mac 6.2 varsa tavsiye edersen indirecegim bu arada bilgisayarım lenovo g530 tevsiyelerinizi bekliyorum

Bende Pentium D sistemimde iAtkos v7 kullanıyordum ancak şimdi core i5 sistem kurdum. iAtkos v7'ı kuruyorum ama sistem başlamıyor. Bunu kursam olurmu acep. Bu versiyonu kuran varsa bilgilerini paylaşırsa iyi olur....

core i5 takılan anakartlarda ich10 chipseti olduğu icin kurulum yapmıyor yapsa bile mac os acılmıyor..

dryusufbal sizinkini indirdim DVD ye yazdım boot etti e bastım -v yazdım fakat yazıp enterladığımda pc otomotik yeniden başlıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun birsürü mac indirdim pc mac kaynadı :s

sürüm uymamışsa pc surekli yeniden başlatır...

öncelikle elinize saglık..

internetten baya bi araştırdım macintosh kullanmayı planlıyorum artık windowstan sıkıldım

yalnız daha önce böyle bir işletim sistemi görüp kullanmadıgım için bi kaç sorum olucak;

1)Yazılım Türkçemi? Değilse tr paket bulabilr miyiz nasıl?

2)windowsa kurdugumuz oyunlar winmap vs.. programları macintosha kurabilir miyiz?

3) bilgisayar parçalarımın windowsa uygun driverları bu işletim sistemine de uygun mu değilse ne yapmamız gerekiyor?

4) Sistemi kurduğumuzda otomatik olarak orjinal mi oluyor yoksa crak dosyası indirdiğimiz partlarda mevcut mudur?

teşekkürler en kısa zmnda cvplamanızı bekliyorum

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...