Jump to content

Imtoo Media Toolkit Aio Tr - Katılımsız-sessiz

Recommended Posts

• Editor

7y70q50.jpg

DVD ve müzik riplemeden DVD arayüzü oluşturmaya ve video müzik encode etmeye kadar, hertürlü işlemi kolay ve rahat bir şekilde yapabilmeniz için mükemmel bir multimedia toolkit aracı...

tek tek programları tanıtmıyorum, çoğu kişi biliyordum zaten...

ImTOO firmasının Media Toolkit paketinde aşağıda adı yer alan programlar mevcuttur, ben bu programlara ekstra olarak "Video Editor" programını da ekledim, bence bu hali ile tam bir multimedia düzenleme paketi oldu... :)

# DVD Ripper Ultimate

# MPEG Encoder Ultimate

# DVD Copy Express

# DVD CreatorDVD Creator

# Audio MakerAudio Maker

# Video Editor (sonradan eklenmiştir...)

kurulum gatey basittir, tek yapmanız gereken çift tıklamak, paket içindeki programlar sırasıyla sessiz bir şekilde kurulacaktır... kurulumu biten programın kısayolu masaüstüne otomatik olarak gelecektir... kurulum tamamen bittiğinde bir uyarı ekranı gelecektir...

programlar % 100 Türkçe ve % 100 full olarak kurulacaktır... Orjinal paketi bildiğiniz üzere full ve Türkçe değil... :download1:

ImTOO Media Toolkit paketi için daha fazla bilgi (fiyatı 129.95$)

http://www.imtoo.com/media-toolkit-ultimate.html[/CODE]

:)

[CODE]http://rapidshare.com/files/330697566/ImTOO_MediaTookit_T__rk__e.rar[/CODE]

[b]Düzenleme ve Uyarı :[/b]

[color=#FF0000][b]NOT : Arkadaşlar şimdi farkettim XP'de maalesef lisans sorunu vermektedir... şuan düzeltmekle uğraşmaktayım...

ancak Vista yada Windows 7'de lisans sorunu yoktur... XP kullananlar biraz beklesinler... inşallah düzeltebilirim...[/b][/color]

[b]Yeni Düzenleme :[/b]

[color=#FF0000][b]XP'de lisasnlama sorunu giderilmiştir, şuanda XP'de, Vista'da ve Windows 7'de sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır...[/b][/color]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...