Jump to content

***uydunet Kullanıcıları Buraya***

dexter0

Recommended Posts

TTnete on basar gerçekten sağlam bir sistem ve alt yapısı ttnet ten tamamen ayrı modemleri dahi ayrı imkanın varsa taavsiye ederim

vallaa arkadaşlar kayınpederlere aldık ucuz bir maillere bakıyorlar diye 512 sınırsız söyledikleri ttnetin 1'i hızında olacağıydı. ttneti iptal ettirdik bide onların modemi özel diye modem aldık sonsuca gelince allahım çevirmeli ağla bağlansan daha hızlı olur. Baldız bana küfür etmekten bir hal oldu. :) şimdi sözleşmenin bitmesini bekliyoruz ttnete geçecez tekrardan... KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM...!!!!

vallaa arkadaşlar kayınpederlere aldık ucuz bir maillere bakıyorlar diye 512 sınırsız söyledikleri ttnetin 1'i hızında olacağıydı. ttneti iptal ettirdik bide onların modemi özel diye modem aldık sonsuca gelince allahım çevirmeli ağla bağlansan daha hızlı olur. Baldız bana küfür etmekten bir hal oldu. :) şimdi sözleşmenin bitmesini bekliyoruz ttnete geçecez tekrardan... KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM...!!!!

5 yıl ttnet kullandım. 1mbit 4gb tarifesinden. 20Kb üstü hız veremediler ş*r*fsizler. Ttnetin vereceği hizmetin .....

Uydunet gerçekten TTNET e göre çok hızlı ve ucuz. sınırlı kullanacağınıza 512 kbs 17 lira verip sınırsız kullanın. Bir yakınım o şekilde kullanıyo dl hızı 60-70 arasında hep. dl hızının 270 - 300 olması mümkün çünkü ben 130 kb ile dl yapıyorum bunu ikiye katlarsak 260 kb eder. Uydunetin artısı müşteri hizmetleri güzel ve bir sorun olduğu zaman teknik servis eve gelebiliyor. Eksisine gelirsek geçen ay çok fazla bağlantı kopması sorunu yaşadım anladığım kadarıyla yağmur yağdığı zaman bu adamların bağlantılarında arıza çıkıyor, birde fatura eğer 15 gün gecikirse hemen kesiyorlar ve faturayı ödedikten sonra geç açılıyor internet. Tabi TT-Net e 49 lira vermekten daha iyidir arada sırada çıkan aksiliklere katlanmak :)

Speedtest:

675170514.png

Ping bu aralar bayağı yüksek genelde 5-6 ms oluyor

• 1 ay sonra...

valla bizim burda olsa bende 2 dakka durmam benim arkadaş iptal etti adsl evinin orada kablolu olduğu için hemen çektirdi 7 lira kablolu tv ye 14 lirada nete veriyorum diyor çok memnunum diyor bizim ev yeni olduğu için buraya kablolunun gelmesi imkansız gibi birşey adsl mecburuz geçenlerde 8mbps kadar sınırsız tarifeye geçtim ilk 2 gün 500 kb ile download yaptım sonra hızım düştü şimdi anca 109 kb buluyorum maximum müşteri hizmetlerini arıyorum derdimi anlatıyorum çare bulmuyor kaç sefer aradım şimdi ağzımı bozacağım <_< neyse eğer bölgenizde kablolu varsa hiç durmayın arkadaşlar hemen geçin....

işte ttnetin gerçek yüzü kadının bana dediğine göre 1mpbs 8 mpbs kadar diyor neymiş sizin hat desteklemiyormuş töbe töbe harbi ağzım bozulacak şimdi banlanacağım yav :D

Bırak Gitsin 8 mbit geçeceğin zaman kendimi yırtmıştım geçme diye ama sonunu gördükçe gülesim geliyor Kusura bakma :D

Bunlarda avantajları

UYDUNET’te telefon hattına gerek yoktur.

UYDUNET gerçek genişbant internet çözümüdür.

UYDUNET size 512 (Kbps) – 20 (Mbps) arasında sunduğu hız seçenekleriyle ve çok ekonomik tarifelerle abonelik imkânı sunar.

Statik IP adresi ile kurumsal hizmet sunma imkânı sunar.

IP blok talebinde bulunulabilir,

Ücretsiz e-posta ve FTP hizmeti,

Kesintisiz, güvenilir, hızlı erişim imkânı,

Kullanımın yoğun olduğu saatlerde alternatif genişbant çözümlerinde olduğu gibi internet hızınızda düşme yaşanmaz.

Kotalı İnternet aboneliği ile kullandığınız kadar ücret ödersiniz. Kullanmadığınız internetin ücretini ödemezsiniz.

Abonelik süresince ücretsiz ve yerinde teknik servis imkânı,

Mesafe sorunu yoktur. İnternet hızı, herhangi bir noktaya olan uzaklığınız ile bağlantılı değildir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...