Jump to content

Bilgisayarımı Satıyorum Özelliklerine Göre Fiyat

Prens

Recommended Posts

meraba arkadaşlar ben bilgisayarımı satıyorum özelliklerine göre bana fiyat önerirmisiniz acaba .

2 GB DDR2 533 KİNGSTON RAM 256 MB ATI PCI EXPRESS EKRAN KARTI İNTEL PENTİUM 4 3.2 İŞLEMCİ 120 GB HARD DİSK 17" PHILIPS CRT MONİTÖR BİDE CREATİVE 5+1 SES SİSTEMİ VE PC MASASI WAR toplam olarak ne kdar eder acaba ?

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

arkadaşım hiçmi araştırmıyorsunuz piyasaları?adamlar 600 tl ye sıfır dizüstü eriyo.sen nasıl 400 tlye vereceksin merak ediyorum????extra saydıklarında 70 tl civarında ki dizüstünde gerekli dğiller!!!!!!!!

arkadaşım araştırıyoruz ama ben 600 tl ye bunu satarım ve 600 tl ye bunun hızında dizüstü varmi onuda merak ediyorum ?????? extra saydıklarım 100 TL den fazla ediyor daha bilgisayar hiç tamir görmedi kasanın kapağı açılmadı...

kardeş bence o makina 500 eder ama elden satman gerek internet sitelerinde o makina 300 fazla etmez elden 500 rahat satarsın bence elden sat o makinayı internete para etmiyor bende çok interneten bilgisayar satmayı kaltım ama benim isteiğim fiyatı kimse vermedi. ama yinede senin bileceğin iş interneten satmak istersen ordan sat

bence 200 250 neden ? ben zaten 660 tl 2 yıl garantili 1 gb ddr2 parlak ekran Core2duo T7200 vistalı makine aldım :D

daha önc p4 laptopbu da 400 tl satmıştım su an insanlar yer sıkıntısı + gürültülü calısma + elektrik sarfiyatı derken masaüstü ancak üstün performans gerekdiğinde alınmalı ki amd x4 pc den bahsetmiyoruz o bağlamda bence o kadar eder.

ha su da var arz talep :D 600 e de satarsın 1000 de yeterki talep olsun.

ayrıca ben su ara bir pc buldum 250 tl 4 tane :)

-Nasıl yani?

Aptal terminal.

yani işlemcisi ramı vs yok baska bir pc ye bağlayarak (Ethernet kablosu ile) kullanılıyor. bağlantığı diğer pc ile işlemci ve ram paylaşımı yapıyor ancak diğer nın çalışmasını engellemiyor aynı anda farklı masaüstlerinde calısıyorsunuz merak edenler netcomputing diye arayabilir tc de 1 tanesi o kadar ben honkongdan alcam

yani netten satmıyayım elden birine satayım bende çünkü burda satmaya kalksam 250 TL ye satarım heralde :) neyse elden satmaya bakıcam artık bende notebook almak için satıyorum yoksa Windows 7 kurulu hiçde kasmayan bir makine paraya ihtiyacım olmasa satmam.. herkese teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...