Jump to content

Muzik Dinleme Programı

akrepking

Recommended Posts

Hiç birsey anlamadım işin açıkcası. Bu nasıl bir program neden cd ye yazdırılacak ve niye 100 mb muadilleri 10 mb iken. Şarkılarda mı rar ın içinde biraz açıklarsan indirip deneyecekler açısından iyi olur. Ayrıca hiçbir özelligi yok gibi gözüküyor

Hiç birsey anlamadım işin açıkcası. Bu nasıl bir program neden cd ye yazdırılacak ve niye 100 mb muadilleri 10 mb iken. Şarkılarda mı rar ın içinde biraz açıklarsan indirip deneyecekler açısından iyi olur. Ayrıca hiçbir özelligi yok gibi gözüküyor

kardeş daha önceleri nistall iso mugen yapıyordum yani iso ekranından oyunu kurabiliyorsun www.mkturkiye.net ve www.mkfans.com sitelerinde nickim aynı akrepking istersen bi bak ...

programa gelince bu programı ilk kez yapıyorum gene aynı şekilde iso yani cd ye yazıyorsun ilk sonra cd'yi takınca ekrana geliyor muziklere gelince ilk denemem oldugu için sade ismail-yk nın son albümünü koydum full albüm yani daha çok muzik koyacaktım ama ilk deneme oldugu için çalışmaz belki diye ugraşmadım istersen sen bilgisayarındaki muzikleri dinleyebilirsin biçok muzik dosyasını tanıyor misal aklıma gelenler (mp3,wmv,ogg.wav) falan ...

Saygılarımla ...

By - Akrep

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...