Jump to content

Yine Internetim Gitti Ve...

de7inim
 Share

Recommended Posts

İlk modifiyeli işletim sistemi paylaştığım zamanlarda internetim gitmişti ve gelmesini çok bekliyordum paylaşım yapmak için. Yine aynı durum söz konusu, internetim gitti ve sizlere yeni bir paylaşım yapacağımı bildirmek istedim. Son paylaştığım Windows 10'un aynısı fakat büyük bir değişiklikle... Windows Defenderli olacak, çünkü ben öyle kullanıyorum, öyle istiyorum... Driverlerim eklenmeyecek, bu konuda çok eleştiri aldım. Sorun yaşandığı için değil... Temalar eklenmeyecek... Startisback programı dışında, hiçbir program eklenmeyecek... Oem kurulum dosyası ile, Anakart bilginiz, profil resminiz ve arkaplan resminiz eklenecektir... Yine oem kurulum dosyası ile, gerekli ayarlar eklenecektir... Sahiplik al, regedit kaydı eklenecektir... Eski fotoğraf görüntüleyici aktif olarak gelecektir... Paylaştığım güne güncel olacak ve büyük güncelleme geldiğinde yeniden düzenlenerek paylaşılacak... Not = Paylaşım yapmayı bırakmıştım ama kararlı biri değilim... Benim durumuma ters olarak, sistemlerim; kararlı, stabil ve hızlıdır... Deneyince anlayacaksınız...  Saygılarımla...

Edited by de7inim
  • Like 3

de7inim, 7 saat önce yazdı:

Driverlerim eklenmeyecek,

de7inim, 7 saat önce yazdı:

Temalar eklenmeyecek... Startisback programı dışında, hiçbir program eklenmeyecek...

son derece yerinde bir karar. işte bu işletim sistemi denenir. şimdiden emeklerine sağlık.

Edited by Django
  • Like 3

Django, 11.05.2023 - 20:37 yazdı:

son derece yerinde bir karar. işte bu işletim sistemi denenir. şimdiden emeklerine sağlık.

İnternetim geldi, yalnız küçük bir aksaklık var sistemde...

Powershell'e girip = repair-windowsImage -online -scanhealth yazıp enterlediğimde hata veriyor...

Çözümünü bilmediğim için baştan çalışıcam. Güncel Windows 10 indiriyorum. Hem daha iyi olur :) :)