Jump to content

Smf Kuruyorum Yardımlarınızı Bekliyorum

Recommended Posts

Ftp Server Mevcut Host Alındı Smf Rc2 Kurmak İstiyorum İlgili Arkadaşlardan Yardım İstyorum Smf Dosyaları Mevcut Bana Klavuzluk Yapacak Bir Yardımsever Arkadaş Arıyorum Dosyaları Nereye Upload Etmeliyim Nasıl Kurulum Yapmalıyım Bilgilendirecek ?

önce hosting firması tarafından sana verilen cpanel de bir yeni bir MYQL oluştur ve bu bilgiler kurulumda gir

sunucu adresi --> localhost

kullanıcı adını ---> genellikle c panele girerken kullandığın ad

Kullanıcı şifresi ---> genellikle c pnaele girerken kulandığın şifre

MYQL adı ---> yeni oluşyırduğım MYQl adı Ör: forum_siteadı

sorun yaşarsan hosting firmna mesaj çek yukardaki bilgileri iste size vereceklerdir

Öncelikle cpanel yada hangi panel varsa giriş yapıp mysql database bölümünden veri tabanı oluşturman gerekiyor. Bir kullanıcı adı bir kullanıcıya ait şifre ve birde veritabanı adını girip bunları birleştirmen gerekiyor. Daha sonra smf dosyalarında config.php yi açıp oluşturmuş olduğun veri tabanına ait bilgileri giriyorsun. Veri tabanı kullanıcı adı şifre ve veritabanı adını yazıyorsun sunucu bölümü localhost olarak kalacak. Sonra ftp den dosyaları atarsın ve dosyaları attığın adresi tarayıcında açarsın kurulum sayfası gelir sonrasını zaten yaparsın. Kolay gelsin.

İstersen pm ile msn adresini verebilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...