Jump to content

Counter-strike 1.6.30 & Half Life & Dntl Server

xekeru

Recommended Posts

2s93nmq.jpg

Counter Strike & Half Life tutkunları için suana kadar verilmiş en kapsamlı paket.

24fxn4n.gif

Counter Strike için 100 den fazla map mevcuttur..Oyun içind " H " tusunu kullanarak admin menuye girebilir, kullanıcı ayarlarınızı kendinize uygun ayarlayabilir, botların sayısını belirleyebilirisinz..İsterseniz internettende server lara baglanarak oynaabiliorsunuz..Half Life içinde ayrı bir kısayol masaustune gelmektedir.Oradanda gerekli ayarları yaparak ister single player olarak istersniz server a baglanarak internetten oynayabilirsiniz..Ayrıca DNTL Server baglantı ayarıda masaustune extra olarak gelmektedir.

:download1:

arkadaşım tşkler paylaşım için.merak ettiğim Win7 de bildiğim kadarı ile çalışmıyordu fakat son yazılanlara göre bir yama ile çalıştığı yönde bir kaç şey duydum.senin paylaştıın bu versiyonu Win7 de çalışıyor mu

arkadaşım tşkler paylaşım için.merak ettiğim Win7 de bildiğim kadarı ile çalışmıyordu fakat son yazılanlara göre bir yama ile çalıştığı yönde bir kaç şey duydum.senin paylaştıın bu versiyonu Win7 de çalışıyor mu

vistada kurdum problem yok..Win7 olmadıgı için deneme fırsatım malsef olmadı ama vistada calıstıgına göre win7 de de çalışır diye dusunuyorum..

vistada kurdum problem yok..Win7 olmadıgı için deneme fırsatım malsef olmadı ama vistada calıstıgına göre win7 de de çalışır diye dusunuyorum..

win7 çalışıyor arkadaşım eğer bir servera bağlanmak istiyorsan sxe injected programı sadece win7 64 bitte çalışmıyor eğer senin sistemin win7 32 bit ise rahatlıkla oyunu kurup oynayabilirsin saygılarımla....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...