Jump to content

Winrar Ile Katılımsız Kurulum Hazırlarken Kısayol

Grameradam

Recommended Posts

Merhabalar. Winrar ile Counter-Strike Source oyununun katılımsızını yapıyorum. Kısayol oluşturmakla ilgili bir sorunum var. Katılımsız kurulumda kısayol oluşturmayı biliyorum. Ama sorunum farklı...

C:\Program Files\Counter-Strike Source\hl2.exe <-- Buradaki exe dosyasından kısayol oluşturacağım masaüstüne ama masaüstüne oluşacak kısayolun "HEDEF"ini şu şekilde değişmesi gerekiyor oyunun çalışması için

"C:\Program Files\Counter-Strike Source\hl2.exe" -steam -console -game cstrike

Yardım edebilir misiniz?

arkadaşım aklıma şöyle bir yöntem geldi. istediğin özellikleri taşıyan bir ksayol hazırla bunuda yükleme paketine ekle bunun kopyasını veya kısayolunu masaüstüne attır.

olup olmıycağını bilmiyorum sadece aklıma geldi paylaşmak istedim.

arkadaşım counterın exe sine sağ tıkla kısayol oluştur sonra kısayola sağ tıkla hedef bölümüne

"%systemdrive%\Program Files\Counter-Strike Source\hl2.exe" -steam -console -game cstrike

burdaki %systemdrive% sürücün yani C: Veya D: otomatik görüyor

sonra hazırldağın kosayolu winrarda SFX Yaparken kısayol ekle bölümüne gireceksin

bu yöntem işe yaramıyor

o işi bende yaptım vede cözdüm arkadasım benimde yapılmıs vede burada paylaşmıs olduğum cs pakedi var

masa üstündeki kısayolu valve içinede bir yedeği koy daha sonra bunu kasayol gösterirken kasayol ismi örnek: Counter Strike 1.6 Non Steam.lnk olarak kasayol ismini soyadını yaz olur kısayolun soyadı budur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...