Jump to content

Ghost Spectre Ye Dil Entegrasyonu

Darquest
 Share

Go to solution Solved by Darquest,

Recommended Posts

Merhaba . ghost spectre win 11 iso'su var elimde . güzel stabil birşeye benziyor daha doğrusu denemek istiyorum lakin ingilizceden nefret ediyorum. yükleyip dil paketi yaptıgımızda da herşey türkçe olmuyor haliyle . Bu iso dosyasının direkt dilini türkçe yapabilir miyiz ? Veya nasıl bir yol izlenebilir ghost spectre yi türkçe kullanabilmek için ? teşekkürler

CROSSXX, 25 dakika önce yazdı:

Hocam nasıl mümkün değil onun son sürümü 22621.2428 diye yayınlandı diye biliyorum aynı dil paketi indirilip imaj üzerinden dism komutlarıyla eklenebilir ama zaman alır 

Hocam bir çok bileşen silindiği için ekleyenemiyor. Denemesi bedava. Yapabiliyorsan eğer bizde faydalanalım. 

• Like 1
  • Haha 1

ts_burak, 10 dakika önce yazdı:

nedenini söylerseniz eğer ne alaka şuan kullanmaktayım ve türkçe yağ gibi sistem

bazı ingilizce çalışmalarda karakter hatası yada windows ağırlaşıyor nedeni bu her cihazda bu durum olacak değil sende yoksa devam et 

• Like 1

bensuslu11, 7 saat önce yazdı:

Mümkün değil, boşuna uğraşma

Anlaşıldı teşekkür ediyorum

CROSSXX, 4 saat önce yazdı:

Hocam o konuda haklısın ama denediğimde uzun zaman önce win7 buildlerinde işe yaramıştı deneyip sonucu yazarım 

seni bekliyor olacağım 4 gözle

AdnanGumus, 3 saat önce yazdı:

türçe olunca tam performans kaybedecen ingilizceye devam et

o kadar güzel sisteme dil Bile ekleyemiyoruz ya yanarım ona yanarım .

bensuslu11, 6 saat önce yazdı:

Hocam bir çok bileşen silindiği için ekleyenemiyor. Denemesi bedava. Yapabiliyorsan eğer bizde faydalanalım. 

Bileşen silinmesi önemli değil. Manuel olarak kurulum sonrası sağlıklı bir şekilde yüklenebiliyor diye biliyorum.

Bunun aksi bi durum olmadığı sürece, aynı yapıya ait dil dosyası bulunursa, dil entegre işlemi başarılı olur.

Sizin dediğiniz bileşenler yüzünden eklenememesi durumu, format sonrası yüklenmesine de engeldir.

Yıllar önce kurduğumda, format sonrası kuruluyordu, tr dil.

Entegreyle aynı mantık. Aynı yapıyı bulursanız eğer.

Darquest, 8 dakika önce yazdı:

Anlaşıldı teşekkür ediyorum

seni bekliyor olacağım 4 gözle

o kadar güzel sisteme dil Bile ekleyemiyoruz ya yanarım ona yanarım .

....

Darquest, 9 saat önce yazdı:

Merhaba . ghost spectre win 11 iso'su var elimde . güzel stabil birşeye benziyor daha doğrusu denemek istiyorum lakin ingilizceden nefret ediyorum. yükleyip dil paketi yaptıgımızda da herşey türkçe olmuyor haliyle . Bu iso dosyasının direkt dilini türkçe yapabilir miyiz ? Veya nasıl bir yol izlenebilir ghost spectre yi türkçe kullanabilmek için ? teşekkürler

Elinizdeki iso dosyasını upload edin buradan paylaşın bi bakayım. Windows 11 için tr dil bulursam entegre ederim sizin için. Burada konusunu da açarım belki.

Ben anlamam öyle olmaz, mümkün değil gibi kelimeleri. :):) :) :)

va7eyla, 45 dakika önce yazdı:

Bileşen silinmesi önemli değil. Manuel olarak kurulum sonrası sağlıklı bir şekilde yüklenebiliyor diye biliyorum.

Bunun aksi bi durum olmadığı sürece, aynı yapıya ait dil dosyası bulunursa, dil entegre işlemi başarılı olur.

Sizin dediğiniz bileşenler yüzünden eklenememesi durumu, format sonrası yüklenmesine de engeldir.

....

Elinizdeki iso dosyasını upload edin buradan paylaşın bi bakayım. Windows 11 için tr dil bulursam entegre ederim sizin için. Burada konusunu da açarım belki.

Şöyle izah edeyim ben kurdum normal sistemi sıkıntı yok . windows üzerinden dil indirebildiğimiz sekmede güzelce indirdim TR yi orda da sıkıntı yok . Hepsi tamamiyle dönmüyordan kastım şu mesela denetim masası Yine ingilizce kalmıstı . oradan acılan menülerde ingilizce ee ne anladık tr ye çevirdiğimizi . Ben tamamiyle normal TR yüklemiş gibi istiyor idim . ilginize teşekkürler.

Please register to see this content.
   pass 23h2u2

va7eyla, 45 dakika önce yazdı:

....

• Build: 22631.2506
Edited by Darquest
link

Darquest, 4 dakika önce yazdı:

Şöyle izah edeyim ben kurdum normal sistemi sıkıntı yok . windows üzerinden dil indirebildiğimiz sekmede güzelce indirdim TR yi orda da sıkıntı yok . Hepsi tamamiyle dönmüyordan kastım şu mesela denetim masası Yine ingilizce kalmıstı . oradan acılan menülerde ingilizce ee ne anladık tr ye çevirdiğimizi . Ben tamamiyle normal TR yüklemiş gibi istiyor idim . ilginize teşekkürler.

Tamamdır, yakın zamanda dönüş sağlayacağım. Öncelikle tr dil dosyası bulmam lazım... İşlemler sonrasında başlayacak....

va7eyla, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır, yakın zamanda dönüş sağlayacağım. Öncelikle tr dil dosyası bulmam lazım... İşlemler sonrasında başlayacak....

hafızım eğer çözebilirsen  windows 10 olanını da yapıyor bu ecnebi arkadaşlar onu da çevirirsen 2 sistem olur güzel olur :)

va7eyla, 2 dakika önce yazdı:

Windows 7 den bildiğim kadarıyla .cab uzantılı dil dosyası var. Bulmam lazım. Onu bulunca entegre etmesi kolay...

😆😆😆 Windows 10-11 de değişti dostum o yöntemler. Ayrıca ben saf msdn kalıbı dışında dil eklemede başarılı olamadım

Edited by bensuslu11

Darquest, 16 dakika önce yazdı:

Dostum bu sistemin bir parolası varmış, yazabilir misin? Nerden edindiysen orda yazıyordur....