Jump to content

Windows 10 Pro For Workstations | Tncsever | 22h2 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Windows 10 Pro for Workstations | TNCSever | 22H2 | X64

=================================================================================================================

QcLJRD.png

=================================================================================================================

Bu sürümü TNCTR'ye destek veren tüm üyelerimiz için hazırladım..  04.12.2023 tarihiyle günceldir.. :) 

Sistemden tüm metro uygulamaları kaldırıldı ancak kurmak ve kullanmak isteyenler için bağıl bileşenler ve Store silinmedi.

Görsellerde zaten gereken cevaplar verildi. Format sonrası gereken şahsi olarak benim ve genelin kullandığı tüm programlar mevcut.

Adobe Reader, Office 2024, WinRAR, 7-Zip, Visual C++ AIO, Wise Care, Unlocker, Java, Notepad++, QBittorrent, UltraISO, VLC, Winsnap entegre gelir.

Klasik Hesap makinesi, Paint ve Ekran alıntısı aracıda sistemde yüklü gelir.

Sistemde Edge olmadığı ve son güncelleme ile Internet Explorer'da kapandığı için isteğe bağlı olarak sizin kararınıza bıraktım Chrome setup dosyası masaüstünüze eklendi.

Bunun dışında kendim kurulum yaptıktan sonra benim için klasikleşen AVG Antivirüs ve 1 adet duvar kağıdı yine masaüstünüze eklendi.

MRT, OneDrive, Edge, WinRE.wim, Autorun dosyaları içerikten silindi.

Net Framework 4.8.1 ve TR dil paketi sisteme eklendi.

Bunun dışında herhangi bir ekleme çıkarma işlemi yapılmadı.

Ultra ESD ile sıkıştırıldı WIM olarak kalsa 9 GB falan oluyordu, teknik servisleri ve sizleri de düşünerek 8 GB kuralına dikkat ettim.

Fiyat için pazarlık yada sisteme ait olmayan soru mesajları kesinlikle yanıtlanmayacaktır.. :whip:

8 GB'lık flaş diske Rufus ile kurulum sağlayabilirsiniz. ( Ventoy tavsiye ederim. :D )

TncSever'ler için farklı sürümler gelmeye devam edecektir..

::. SİSTEMDEN GÖRÜNTÜLER .::

================================================================================================================

Spoiler

QcLILJ.png
QcLHO8.png
QcLrxg.png
QcLyG5.png
QcmQPA.png
Qcm9Em.png
QcmZfR.png
Qcmvje.png
Qcm7IU.png
QcmxOn.png
Qcmzmq.png
Qcm2SQ.png
QcmBxW.png
QcmKMh.png
QcmOEr.png
Qcmoho.png
QcmkPj.png
QcmujH.png
Qcm8IV.png
QcmTms.png
QcmhgK.png

image.jpeg.5da13240b2b5c534e7f636aa0f2db837.jpeg

Ad: PURO22H2.iso
Boyut: 6470533120 bayt (6170 MiB)
CRC32: 4BF6C0B5
CRC64: 9AC41F9D8F04DE13
SHA256: 07da0d48ac2c1e410e8fd03b0be4ac76aa454bc84a0c6f7ff2edb520cf06a45b
SHA1: 0a43456119e0b8b09b50dfeda66c1acb4bda1c01
BLAKE2sp: 1cbd6961d9b3dfd2ddc51d6014b172d1e815b1a8c4a86ddc08c8aaacb92f38a4

Edited by Emre028
  • Like 2
  • Thanks 3