Jump to content

Windows 11_22631.2861.23h2_tr

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

• bensuslu11 changed the title to Windows 11_22631.2861.23h2_tr

Optimizer Türkçe portable

içinde birçok ayar ve devre dışı bırakma seçeneği var çeşitli programları indirme de yapılabilir....

Please register to see this content.

Edited by 34ero
  • Like 3
  • Haha 1

Öncelikle çalışmaların ve paylaşımların için teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin.

Bu paylaşımını indirdim ve sanalda denedim. Kurulurken Home olarak görünüyordu. Kurulum sonunda Pro sürüm görünüyor.

Kurulumda sadece ad ve parola sorarak yerel hesap ile kuruldu. Sonrasında bir adet güncelleme aldı.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim....

• Thanks 1

Posted (edited)
Kalfa, 25 dakika önce yazdı:

Öncelikle çalışmaların ve paylaşımların için teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin.

Bu paylaşımını indirdim ve sanalda denedim. Kurulurken Home olarak görünüyordu. Kurulum sonunda Pro sürüm görünüyor.

Kurulumda sadece ad ve parola sorarak yerel hesap ile kuruldu. Sonrasında bir adet güncelleme aldı.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim....

Evet . Bu durumu biliyorum. Home sürümüyle çalışma yaptım. Sonrasında  dism ile target sürümünü değiştirdim.
kullandığım yöntem: 

Ayrıca bu hatanın nedeni eğer gerekli bileşen silinirse sürüm değiştirmede bu şekilde hatalar olabiliyor. Home sürümünden windows to go silmiştim. Hata bu yüzden . Sürüm değiştirken dism gerekli bileşeni arıyor. Eğer bulamazsa hata verebiliyor. Bios’a gömülü key varsa home yada pro yada single language vb lisansı otomatik bulacaktır. 

Ntlite ile install.wim adını değiştirmeyi unutmuşum

Edited by bensuslu11
  • Like 1

kilicmuhsin, Şimdi yazdı:

Nexus mu daha akıcıdır bumu

Sayın hocam nexus daha hızlı olsada stabilite ve güvenlik anlamında bu sürümü tavsiye ederim. Tabi donanımdan donanıma değişir bu durum. Denemelisin. 

bensuslu11, 6 saat önce yazdı:

Evet. Ghost toolbox ile değiştirebilirsiniz

Önceden aradığım özelliklerde olan ntlite sürümünü buldum. Tek eksiği iso oluşturma kısmı. Onu da Power iso ile halledebiliyorum. Aradığım ntlite sürümü ise; Şuan kendi sayfasında, beta olarak verilen sürüm. Beta olduğuna bakmayın, normal sürümün yapamadığı bazı şeyleri yapıyor, özellikle daha önceden yazdığım yerleri...