Jump to content

Core I5, Asus P7p55d, Zotac Gtx 275

Kunteper

Recommended Posts

Arkadaşlar öğretmen olduğum için ara tatil dolayısıyla şu an memeleketim denizlideyim ancak bilgisayar maraşta. o yüzden resimleri haftaya koyabilirim ancak şimdiden duyuruyu yapayım dedim.

İşlemci: Intel Core i5 750

Soğutucu: Thermalright Cogage True Spirit Intel LGA775 / COREi5 İşlemci Soğutucu (Ayrıca stok fanıda vereceğim)

Anakart: Asus P7P55D

Ram: TEAM Xtreem Low Voltage DDR3 1600MHz CL7 4GB Dual Kit

Ekran Kartı: ZOTAC GTX 275 896mb 448 bit

HDD: 2 Adet Seagate 500GB 7200RPM 16MB Sata Sabit Disk ST3500418AS

Kasa: Xigmatek Midgard Pure Black Edition

PSU: GlacialPower 550W

PSU nun garantisi bitmiş olabilir mavibilgisayardan almıştım, ekran kartının devam ediyor yazın alındı, diğer parçalar eylül ayında alındı. PSU hariç diğerlerinin faturaları mevcuttur.

Fiyat: 1600 TL

İstanbul içi alacaklar için ümraniye deki arkadaşım aracılığı ile maraş-elbistan ilçesinde olanlar için bizzat kendim elden teslim edeceğim.

Gerçekten özenle kurulmuş performanslı bir pc satma nedeniniz nedir acaba ? ürünler yeni sayılır fakat kullanıldıktan sonra 2.el oluyor siz genede istediğiniz fiyatı söyleyin pazarlık payı bırakın yoksa çok yorum olur sonuçta alıcı her zaman ucuz olsun ister :)

xboxhunter16 dediğin doğru ama overclock potansiyeli yüksek bi işlemci. Bu işlemciyi alıp overclock yapmayan yoktur sanırım. Stok fanla bile 3,2 Ghz sorunsuz overclock yapılır. Benim fan daha büyük olduğu için 4 Ghz bile stabil kullanılabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...