Jump to content

Silinen Sms Leri Geri Getirmek

Prens

Recommended Posts

S40 tabanlı gsm cihazlarda mümkün değil diye biliyorum.S60 tabanlı cihazlarda bu mümkün sistem dosyaların direk müdahele olduğu için.bir kaç program biliyorum ama 6300da işe yaramayacaktır.saygılar

pekala ben 6600 a taksam sim kartımı s60 series oldugu için sim hafızasındakileri geri getirmek mümkün mü?

pekala ben 6600 a taksam sim kartımı s60 series oldugu için sim hafızasındakileri geri getirmek mümkün mü?

Mesajların sadece bir kısmını SIM kart'a kaydeder telefon diğerini kendi hafızasına alır. İşe yaramaz.

Saygılarımla,

CCoder.

malesef çünkü 6600 sim kart tabanlı çalışmıyor...zaten mesajları da kendi hafızasına kaydettiği için geri döndürme şansınız var..

şöle tarif edeyim

FExploler programı cihazda yüklü olması lazım S60 tabanlı bir cihaz....programa girince 7 seçenek çıkar bizim işimiz C: klasöründe C:system/Data/Logbu.dat

bu yolu takip edin dosyayı alıp pcde not defteri ile açın eski sildiğiniz msjları göreceksiniz..saygılar

malesef çünkü 6600 sim kart tabanlı çalışmıyor...zaten mesajları da kendi hafızasına kaydettiği için geri döndürme şansınız var..

şimdi şöyle bir durum var sms ler 6300 da kaldı. şimdi 6600 a taktım ve sim mesajlarına baktım boş :D acaba 6300 ın sistem belleği var mıdır?

veya bir program aracılığıyla sistem geri yükleme yapabilir miyiz telefonu ?

şimdi şöyle bir durum var sms ler 6300 da kaldı. şimdi 6600 a taktım ve sim mesajlarına baktım boş :D acaba 6300 ın sistem belleği var mıdır?

veya bir program aracılığıyla sistem geri yükleme yapabilir miyiz telefonu ?

bildiğim kadarıyla 6300 serisi telefonlar da yani S40lar da böyle bir olay olmuyor..Çünkü telefona program kurma olanağı yok..O yüzden o tarz bir dosya, bellek varsa bile ulaşılabilir mi emin değilim..

Hım.. 6600 da series s60 olduğu için sms leri geri getirmek mümkün galiba...

Benim 6600 dan sms leri geri getirebilmek için bir program var mi ?

Ama smslerim hafıza kartında idi ve hafıza kartı biçimlendi. Sorun olur mu?

Saygılar...

Hım.. 6600 da series s60 olduğu için sms leri geri getirmek mümkün galiba...

Benim 6600 dan sms leri geri getirebilmek için bir program var mi ?

Ama smslerim hafıza kartında idi ve hafıza kartı biçimlendi. Sorun olur mu?

Saygılar...

evet malesef..çünkü hafıza kartında mesajlar E:\System\Mail adresinde saklanıyor ve siz biçimlendirme yaptığınız an bu klasörler sıfırdan oluşuyor, bu nedenle de geri getirme şansınız yok sanıyorum..

evet malesef..çünkü hafıza kartında mesajlar E:\System\Mail adresinde saklanıyor ve siz biçimlendirme yaptığınız an bu klasörler sıfırdan oluşuyor, bu nedenle de geri getirme şansınız yok sanıyorum..

Hmm... teşekkürler ama her türlü uğraş olmasına rağmen geri getirmek mümkün değil galiba..

Ama kullandığım servisin müşteri hizmetlerini arasam bana gelen son 1 haftadaki smsleri bir liste halinde görebilir miyim ? desem verebilirler mi?

Muhtemelen onların bir şekilde hafızalarında kayıtlıdır diye düşünüyorum...

Saygılar...

Hmm... teşekkürler ama her türlü uğraş olmasına rağmen geri getirmek mümkün değil galiba..

Ama kullandığım servisin müşteri hizmetlerini arasam bana gelen son 1 haftadaki smsleri bir liste halinde görebilir miyim ? desem verebilirler mi?

Muhtemelen onların bir şekilde hafızalarında kayıtlıdır diye düşünüyorum...

Saygılar...

bunun için mahkeme kararı gerekli diye biliyorum..onun dışında göndericeklerini sanmıyorum bu yüzden..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...