Jump to content

Yüksek Kalite Müzik

PARS_50
 Share

Recommended Posts

MrRush, 5 saat önce yazdı:

Stabil olan sürümü kullanın. Premium arl dosyalarını denedim çalışıyor.

Please register to see this content.

İşe yaradı. Teşekkür. 

uzun olucak hakkınızı helal edin :hi:flac, mp3, m4a, wav fark etmez yüksek kalitede kaydedildiyse cd basılan orjinal kaydedilirse ister flac ister mp3 olarak kopyalayın aynı kaliteyi alırsınız  2000 li zamanlarda kasetçi abimiz vardı korsan müzik çok alırdım muhabbetimiz çok artınca beleşe çok verdi full albüm arşivi baya yaptım askere gidene kadar 2010 yılında geri gelip full albüm dizmeye başladım o kadar çok müzik piyasası genişki yetişemedim orjinal korsan çok karışınca o zamanlarda full albüm sitesi çoktu  2 tb diskte 1 tb 400 gb filan müzik var kimisi 120, 320, 96, 64, 56, kbps ayarında çoğunun ses kalitesi çok iyi sözde plak kayıtlarının bazıları kötü yotubee den alıp çevrildigi için cengiz kurt oğlunun orjinal cd vardı cizik mizik duruyordu kıyıp atamamıştım 2015 te atıcaktım korsan indirdiğimle arasında gerçekten fark varmı diye windows media playerde kopyaladım çizik olunca kopyalamaz derlerdi orjinal gümüş cd hızlı kopyaladı hiç takılmadan 192 kbps de ve gerçekten ses farkı var yotubee den klip leri indiriyorum  sonra dönüştürüyorum mp3 e ve bazı müziklerin sesi tonu düşük oluyor videolu olanlar tv izlerken ses kalitesinde sorun yok dönüştürücü programlar çok kaliteli olmuyor karışık durum gerçek müzik dinleyicisi anlaya bilir farkı korsan albüm paylaşmak yasak normalde o site sahibi illaki bir plak şirketindendir benim zamanında arşivi yaptığım siteden biri hayatta o zamanlar a dan z ye listeliydi sitede olmayan orjinal olduğuna emin olunduktan sonra sanatçının full arşivine eklenirdi şimdi işler karışık gibi site değişmiş ölmemiş 😂 iyi forumlar.

Please register to see this content.

• Like 2
  • Thanks 1

Paylaştığın site için çok teşekkür ederim. Delicesine müzik tutkusu olan birisi olarak böyle bir site bulamadığım için youtube den indirip çevirme işine de erindiğim için arşiv yapmayı da müzik dinlemeyi de bırakmıştım neredeyse. Ellerin dert görmesin. @AdnanGumus Konuyu açtığı için ayrıca @PARS_50ye de teşekkürlerimi sunuyorum.

• Like 1
  • Thanks 1

xmyk, 1 dakika önce yazdı:

Paylaştığın site için çok teşekkür ederim. Delicesine müzik tutkusu olan birisi olarak böyle bir site bulamadığım için youtube den indirip çevirme işine de erindiğim için arşiv yapmayı da müzik dinlemeyi de bırakmıştım neredeyse. Ellerin dert görmesin. @AdnanGumus Konuyu açtığı için ayrıca @PARS_50ye de teşekkürlerimi sunuyorum.

VarBiraz Net gibi sitelerden kaliteli müzik indirmek için, sizlerinde paylaşım yapıp, belli bir paylaşım seviyesne gelmeniz gerekir...

• Like 2
  • Thanks 1

relati7ity, 1 saat önce yazdı:

VarBiraz Net gibi sitelerden kaliteli müzik indirmek için, sizlerinde paylaşım yapıp, belli bir paylaşım seviyesne gelmeniz gerekir...

Eve gidince eski müzik arşivinden sitelerinde olmayan albümlerden yüklemeyi düşünmekteyim. Eski arşivcilerden kim kaldı :)

• Like 3
  • Thanks 1