Jump to content

xmyk

Üye
 • Posts

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xmyk last won the day on May 8 2022

xmyk had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xmyk's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

185

Reputation

 1. @busegul Merhabalar. Programı kurmadan önce windows defender ve antivirüs programınız varsa devredışı bırakıp, ardından Programı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığınızda seçeneklerden bir tanesini yani hangi programları kurmak istiyorsanız onu ki önerim (1 veya 2 ) yazıp entera bastıgınızda sağlıklı kurulum gerçekleşecektir. kurulum tamamlandıktan sonra ise arayüzde bir kere entera bastıktan sonra 5 e basarsanız da lisans işlemi tamamlanmış olur.
 2. @_2024_güzel kardeşim dm kutuna bakarmısın rica etsem mesaj attım geri dönüş yapmadın. en azından olumlu olumsuz bir dönüş yapsan olmaz mı ?
 3. Microsoft Office 2016 Professional Plus VL | Katılımsız X64 MAYIS 2024 [ Kayı Beyi ] _____________________________________________________________________________________________ :::: Kurulum Bilgileri :::: Boyut : 820 MB Dosya Türü : EXE Dil : Türkçe Platform : Windows 10 / 11 [ x64 ] :::: Kurulum Notları :::: # Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır. # 64 Bit Sürümdür. # Kurulumdan Önce Virüs Programınızı Devre Dışı Bırakmanız Tavsiye Edilir. # Katılımsız Kurulumdur. Kurmak İçin Yönetici Olarak Çalıştırmanız Gerekmektedir. # Offline Kurulum Sağlar. # Aktivasyon için KMS VL ALL V51 Kullanılmıştır. Otomatik olarak kalıcı lisanslama yapar. # Kurulum bittikten sonra tamamlandı uyarısı ekrana gelir. Uyarıya tamam deyip bilgisayarınıza 1 kere reset atınız. :::: LİNK ::::
 4. Konuya DWG Trueview 2024 Katılımsız eklenmiştir. Bilginize.... Güle güle kullanın.
 5. Kendi pcmde önceden olan kurulumu revo uninstaller ile kaldırıp katılımsız olanı yaptıktan sonra kurarak bizzat denedim üstadım. Şuan aktif kullanıyorum. 6 saattir.
 6. AutoCAD 2024.0.1 X64 Katılımsız [Kayı Beyi] Boyut: 2.34 GB (RAR) Katılımsız Kurulumdur. Tarafımca katılımsız hale getirilmiştir. (Kayı Beyi) Crack kırılmış exe ile sağlanmıştır ve kuruluma gömülmüştür. Kurulumdan önce varsa anti-virüs ve defender korumasını devredışı bırakınız. Sağlıklı kurulum için kurulumdan önce internet bağlantınızı kesiniz. Dosyayı yönetici olarak çalıştırınız. Kurulum hakkında tamamlandı uyarısını görene kadar bekleyiniz. Kurulum tamamlanınca masaüstüne kısayol atar. Kurulum bitince bilgisayarınızı bir kere yeniden başlatınız. :::: LİNK :::: Autodesk Trueview 2024.0.1 X64 Katılımsız [Kayı Beyi] Boyut: 1.34 GB (EXE) Katılımsız Kurulumdur. Tarafımca katılımsız hale getirilmiştir. (Kayı Beyi) Kurulumdan önce varsa anti-virüs ve defender korumasını devredışı bırakınız. Sağlıklı kurulum için kurulumdan önce internet bağlantınızı kesiniz. Dosyayı yönetici olarak çalıştırınız. Kurulum hakkında tamamlandı uyarısını görene kadar bekleyiniz. Kurulum bitince bilgisayarınızı bir kere yeniden başlatınız. :::: LİNK ::::
 7. DraftSight Enterprise Plus 2024 SP2 (x64) Katılımsız [Kayı Beyi] Boyut: 400 MB Mühendislerin vazgeçilmez 2D tasarım uygulaması. AutoCAD alternatifi. Solidworks ile tamamen uyumlu Üstelik Katılımsız Kurulum Tarafımca Katılımsız hale getirilmiştir. (Kayı Beyi) Crack dosyaları direkt kuruluma gömülmüştür. Kurulumdan önce varsa anti-virüs programınızı devre dışı bırakınız. Kurulum için dosyayı yönetici olarak çalıştırınız. Kurulum yaparken klavye ve mouse ile oynamayınız. ::: LİNK :::
 8. ISO içeriğine hiç bir bileşen eklenip çıkarılmamıştır. Konuda da belirttim hiç bir ayar reg kaydı vs yapılmadı orjinal windows 11 msdn sürümdür. Bu sebeple isoyu indirdikten sonra rufus ile flash belleke yazarken win 11 tpm ve secure boot ayarları yapılarak kullanılabilir. RUFUS TPM FİX anlatımı
 9. Tekla Structures 2024 SP1 (x64) Multilingual [Kayı Beyi] Boyut: 1.2 GB (Exe) & 1.5 GB (Evironment Eklentileri) 2.7 GB (RAR) İnşaat mühendislerinin ve mimarların aradığı program. Vazgeçilmez bir tasarım aracı. Hemde KATILIMSIZ. Tarafımca katılımsız hale getirilmiştir. (Kayı Beyi) Crack dosyaları direkt kuruluma gömülmüştür. Kurulumdan önce varsa defender ve antivirüs programınızı devredışı bırakınız. Kurulumu başlattıktan sonra kesinlikle klavye ve mouse ile oynamayınız. (Aksi halde kurulum gerçekleşmez.) Masaüstüne kısayol atar. Kurulum bittikten sonra bilgisayarınıza 1 kere reset atınız. Environment Eklentileri Ülkelere Göre Ayrı Setup Halinde Eklenmiştir. ::: LİNK :::
 10. Eve gidince eski müzik arşivinden sitelerinde olmayan albümlerden yüklemeyi düşünmekteyim. Eski arşivcilerden kim kaldı
 11. Paylaştığın site için çok teşekkür ederim. Delicesine müzik tutkusu olan birisi olarak böyle bir site bulamadığım için youtube den indirip çevirme işine de erindiğim için arşiv yapmayı da müzik dinlemeyi de bırakmıştım neredeyse. Ellerin dert görmesin. @AdnanGumus Konuyu açtığı için ayrıca @PARS_50ye de teşekkürlerimi sunuyorum.
 12. Merhabalar iso içeriğine dokunmadığım için yapılabilir diye düşünmekteyim ama kendim denemedim.
 13. Windows 11 24H2 AIO TR X64 UUPDUMP 29.04.2024 Güncel [Kayı Beyi] --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- UUPdump sitesinden 29.04.2024 itibari ile güncel all in one windows 11 iso dosyası tarafımca oluşturulmuş ve upload edilmiştir. .Net Framework 3.5 entegre edildi. İnstall.esd sıkıştırması uygulandı. Güncellemeler entegre edildi. Bunlar harici hiç bir bileşene dokunulmamıştır. Windows 11 Pro Windows 11 Home Windows 11 Home Single Language Windows 11 Pro for Workstation Windows 11 Enterprise UUPDUMP AYARLARI ::: LİNK :::
 14. Microsoft Office 2021 Professional Plus VL | Project | Visio | Katılımsız X32&X64 MAYIS 2024 [ Kayı Beyi ] _____________________________________________________________________________________________ :::: Kurulum Bilgileri :::: Boyut : 2021 X32 = 1.77 GB 2021 X64 = 1.81 GB Dosya Türü : Exe Dil : Türkçe Platform : Windows 10 / 11 [ x32 & x64 ] :::: Kurulum Notları :::: # Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır. # 32 Bit ve 64 Bit Sürümleri Ayrı Ayrı Verilmiştir. # Kurulumdan Önce Virüs Programınızı Devre Dışı Bırakmanız Tavsiye Edilir. # Katılımsız Kurulumdur. Kurmak İçin Yönetici Olarak Çalıştırmanız Gerekmektedir. # Kurulum Esnasında Gelen Seçim Ekranından Yapılan Seçime Göre Offline Kurulum Sağlar. # Aktivasyon için MAS v2.6 Kullanılmıştır. Otomatik olarak ohook yöntemi ile kalıcı lisanslama yapar. :::: Kurulum Arayüzü ve Lisanslama :::: :::: LİNKLER ::::
 15. EMCO MSI Package Builder Enterprise 5.2.9.3741 | 83 MB | Kayı Beyi https://www.mediafire.com/file/8vapo56ob30n8e1/EMCO_MSI_Package_Builder_Enterprise_5.2.9.3741_Kay%C4%B1Beyi.exe/file
×
×
 • Create New...