Jump to content

44 Vista Teması Katılımsız Kurulum

falcon417

Recommended Posts

:clapping::clapping:

foto2yd.jpg

Sadece çift tıklamak yeter sisteminize 44 windows vista teması yükler

temaları kullanmak için herhangi bir program kurmanıza gerek yok her temanın .THEME uzantılı dosyası özel olarak tek tek oluşturuldu komple elden geçirilirek sorunsuz hale getirildi

fotoem.jpg

Not : Sisteminize Uxtheme Pacth yapmış olmanız gerekiyor malesef onu katılımsız yapamıyorum ama onuda paylaşayım

Dosya boyutu=73 MB

dokumaci senden almadım kesinlikle 2 senedir elimde olan temalar ha bugün ha yarın öylece duruyorlardı bu şekilde paylaşmak istedim bir çoğunun adı aynı birçok yerleri farklı beğenmediğim yerleri değiştirdim elimde bir sürü başlat küresi,görev çubuğu,shellstyle.dll var bunları internetten indirdiğim temalara editliyorum isimlerde benzerlik var ama kesinlike bir başkasının paylaştığı temalar değil inanmazsan uygula gör dokumaci kardeş daha buldukça eklemeye devam ederim 3 temadan 1 tema ürettiğimde oluyor bu tip yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için isimleri değiştiririm bundan sonra zaten temanın orjinali ile arasında çok fark oluyor editledikten sonra

ayrıca dede14222 temalar sadece vista içindir

senden almadım kesinlikle 2 senedir elimde olan temalar ha bugün ha yarın öylece duruyorlardı bu şekilde paylaşmak istedim bir çoğunun adı aynı bazı yerleri farklı beğenmediğim yerleri değiştirdim isimlerde benzerlik var ama kesinlike bir başkasının paylaştığı temalar değil inanmazsan indir uygula gör dokumaci kardeş

ayrıca temalar sadece vista içindir

indirdim önemli degil benim konudan alıp almaman zaten vista temaları nette fazla yok olan bunlar toplasan 50 tane bulaman tema vista için kafana takma güzel paylaşım yabmışsın saygılarımla

bunlar 4te 1i kardeş nette gezinirken görüyorum birinin başlat menüsü hoşuma gidiyor birinin görev çubuğu diğerinin başlat küresi alıyorum yeni bir tema üretiyorum bu paylaştıklarımın içinde dokunmadıklarımda var tabi.Tema editlemek istersen elimdeki diğer parçalarıda forumda paylaşabilirim saygı bizden

• 2 hafta sonra ...

evet arkadaşlar sadece windows vista içindir başka sistemlerde çalışmaz

Herkes beğendiği temadan caps koyarsa hem indirecek arkadaşlara örnek olur hemde sizin ne istediğinizi anlarsam daha güzel çalışmalar çıkartabilirim ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...