Jump to content

Insofta Cover Commander 3.1.3


xekeru

Recommended Posts

62e142b12e.jpg

Cover Commander, Eğer bir kutunun büyüleyici bir kapağı yoksa, kutuda neyin olduğuna bakılmaksızın, insanlar ona değer vermeyebilir.

34j65vn.jpg

2u422is.jpg

Büyüleyici bir kapak, kapağın altındaki ürünün dikkate değer olduğunun bir mesajını verir.Cover Commander'ın özel tasarımıyla, sanal kutular, kitap kapakları, DVD kutuları, CD disketleri ve ekran görüntülerini profesyonelce kapak oluşturmak için kullanabilirsiniz. İşi yapmak için sadece farenin birkaç hareketi gerekir. Programın kullanımı sihirbaz arayüz sayesinde kolaydır. Seçmiş olduğunuz şablona uygun olarak yüklediğiniz bir resme, çeşitli efektler verebilirsiniz. Bunlar arasında ışık karartması, aydınlatması, gölge, yansıma, yatay, dikey konumlandırma kontrolleriyle resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ayrıca ön, arka, sağ, sol, alta resim seçebilir, boyutlandırabilir, renk, bakış açısı, kamera durumu da ekleyebilirsiniz.
Program resimleri PNG, GIF, JPEG ve BMP olarak kaydedebilir. Programın içinde yer alan yardım dosyasıyla (İngilizce) takıldığınız yerde ya da baştan itibaren inceleyip projenizi oluşturabilirsiniz.


Özellikleri

# Sihirbaz yoluyla çalıştığından kullanımı kolay arayüz

# Kapağın artistlik detay derinliğini gösterebilme

# Saydam arkaplanla birlikte resim sonuçlarını kaydetme

# Tasarımı kaydetme ve yazdırma

# Çeşitli efektler uygulayabilme imkanı: Işık, gölge, bakış, renk gibi

# Çoklu dil seçimi


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...