Jump to content

Konami Pes 2011'i Duyurdu!

veysel_gs

Recommended Posts

Pes 2011

Konaminin resmen duyurmasada çıkacağı belli olan oyun Pes 2011 yeniliklerle geliyor.

Pes ,geçen yıl PC sürümünde fifa’yı geride bıraktı.Bakalım Pes 2011 bu sene de başarılı olacak mı ? Pes 2011 ne zaman çıkacak ?

Geçen sene pes demosu 17 eylülde,tam sürümü 20 ekimde çıktı.Muhtemelen Pes 2011′de bu tarihlerde çıkacaktır.Pes 2011 ‘in hareket algılayacağı da iddalar arasında...

ilk once şu sistem özellıklerı yetmesıne rahmen oyun ıcınde olusan takılmaları bır halletsınler bence !!!

bıde korsan olsada onlıne oynamaya ıızn versınler :D

Neyse özellikleri boşwer yanlışdır büyükbir ihtimalle :D :D :D :D

Bu arada online oynama Korsan,Orjinal farketmez.KONAMI.COM'dan üye ol.Pes 2011 patch indirip dosyasına at.Sonra oyuna gir System Settings>Online>Download ve online oyna (giriş yapıp) :D

ilk once şu sistem özellıklerı yetmesıne rahmen oyun ıcınde olusan takılmaları bır halletsınler bence !!!

bıde korsan olsada onlıne oynamaya ıızn versınler :D

Donmamı Sen Patchleri Fln Bi Yükle .. Bak Bakalım Öyle Bir Sorunun Kalıcakmı Ben Her Gun Oynarım .. Hic Böyle Bir sıkıntı Olmadı

Pes 2011 de Beklıyorum İns Daha Güzel Yaparlar .. :)

System Features

Processor: P4 2.6 ghz.

Display Card: 256 Mb Directx 9.0

Ram:1.0 GB Xp,1.5 -2.0 Arasında Vista,Windows 7 için 1.5 GB

Free Space: 10 Gb

by veysel_gs

Bu arada online oynama Korsan,Orjinal farketmez.KONAMI.COM'dan üye ol.Pes 2011 patch indirip dosyasına at.Sonra oyuna gir System Settings>Online>Download ve online oyna (giriş yapıp) :D

o ne yaw varmı öle bişi harbıden :D

Donmamı Sen Patchleri Fln Bi Yükle .. Bak Bakalım Öyle Bir Sorunun Kalıcakmı Ben Her Gun Oynarım .. Hic Böyle Bir sıkıntı Olmadı

Pes 2011 de Beklıyorum İns Daha Güzel Yaparlar .. :)

win 7 de 1.3 yamasını yukledım arkadas spiker gitti :D ayarlara bakıorum acık hersey spiker konusmuor :D allah kahretsın dedım sıldım oyunu bastan yukledım yama da yuklemedım daha :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...