Jump to content

Windows Vistayı Hızlandırmakmı Istiyorsun

hayalet kasaba

Recommended Posts

Tek Tuşla Vistada Bütün Hatalari Düzeltme

EVET ARKADAŞLAR YANLIŞ DUYMADINIZ VİSTA DA KİLİTLENMELER SÜREKLİ KASILMA GEÇ AÇILMA GİBİ VE BİRÇOK SİSTEM DOSYASININ VERDİĞİ HATALARI DÜZELTMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER.

1. BAŞLATTAN ÇALIŞTIRA GİRİYORUZ

2. CMD KOMUTUNU YAZIYORUZ

3 ÖNÜMÜZE SİYAH ERKAN AÇILACAK

4.ORAYA sfc /scannow yazıyoruz ve bütün sistem dosyaları kendini yeniliyor.. hepinize hayırlı olsun

Not: UYDURUK SİSTEM PROGRAMLARIYLA UĞRAŞMAYIN..

'' Arkadaslar deneyen yapan varsa yorumlarınızı bekliyorum ''

Kardeşim alıntı olup olmadıgı seni ilgilendirmez , sen sedace önüne bak. Denenmiştir ve oluyo . :closedeyes: .

kendi emeğinle yaptığın bir paylaşımda yazarsın altına kocaman kırmızı harflerle emeğe saygı diye o zaman görürüm ben seni ;)

bu komutu bilmeyen var mı ki hala :) Sanki ben , yüzyılın komutunu bulunmuş gibi abartılı bir şekilde söyleyiş algıladım :) Neyse emek emektir.. pc yi hızlandırır ama komutun ne işe yaradığını da yazmasını isterdim konuyu açan arkadaşın. scannow komutu windows temel dosyalarının bozulup bozulmadığını kontrol eder. win. cd nizi taktıktan Başlat > çalıştır > cmd yazdıktan sonra gelen ekrana sfc /scannow komutunu girdiğinizde windows klasörlerinizde bozulan dosyalarınızı tamir eder..

bu komutu bilmeyen var mı ki hala :) Sanki ben , yüzyılın komutunu bulunmuş gibi abartılı bir şekilde söyleyiş algıladım :) Neyse emek emektir.. pc yi hızlandırır ama komutun ne işe yaradığını da yazmasını isterdim konuyu açan arkadaşın. scannow komutu windows temel dosyalarının bozulup bozulmadığını kontrol eder. win. cd nizi taktıktan Başlat > çalıştır > cmd yazdıktan sonra gelen ekrana sfc /scannow komutunu girdiğinizde windows klasörlerinizde bozulan dosyalarınızı tamir eder..

ewet ve böylelikle kasma yavaşlama gibi sorunlar ortan kalkıyor, ewet alıntı olabilir ama kendim yazıp kendim hazıladım

dha önce paylaşacaktım aklıma gelmemiişti benimde şiimdi geldi yazıp paylaştım bilmeyenblere armaganım olsun diye galiba alıntı alarak ÇOK kötü bir suç işlemiş gibi kardeşim dedigim gibi alıntı olup olmaması önemli deil neden önemlideil çünkü bu devirde kimseye inanılmıyo ama bildiklerime grdükleme inanırım. , ve ayrıca kimin ismini nerden hatirlim unutmuştum ve bnde yazmadım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...