Jump to content

Windows 7 Aio Pre-activated Kit

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar win7 ye offline entegre kesinlikle sağlıklı değil artık yapı xp gibi değil.Offline olarak eklenebilecek olsa idi. .Lakin TrustedInstaller, Servicingstak gibi direkt SYSTEM kademesinde çalışan servisler, modülleri güncellenmesi gerekli. Eski servis/modüllerin silinmeden önce online kaldırılması gerekli. Yoksa o servis/modülü isteyen, gerektiren bir uygulama gönderdiği konutu yanlış kavrayabilecek/tanımlayamıyacak/farklı sonuç üretecek bir servis ile başbaşa bırakılıyor. win7 de hiçbir uygulama kendi içerisinde String, Menu, Dialog içermez. Tamamen dil dosyalarına bağımlıdır.

Yeni sürüm dll (veyahut ne olursa olsun) ile birlikte eski sürüm dil dosyası kullanılmaya çalışıyor.

Sysprep'i bilmiyorsanız hata ile karşılaşma ihtimainiz dediğim gibi çok düşük.

Bilgisayarı internette gezinmek. Arada oyun oynamak. Msn vesaire için kullanıyorsunuz.

Edited by salamsal

• Editor
Arkadaşlar win7 ye offline entegre kesinlikle sağlıklı değil artık yapı xp gibi değil.Offline olarak eklenebilecek olsa idi. .Lakin TrustedInstaller, Servicingstak gibi direkt SYSTEM kademesinde çalışan servisler, modülleri güncellenmesi gerekli. Eski servis/modüllerin silinmeden önce online kaldırılması gerekli. Yoksa o servis/modülü isteyen, gerektiren bir uygulama gönderdiği konutu yanlış kavrayabilecek/tanımlayamıyacak/farklı sonuç üretecek bir servis ile başbaşa bırakılıyor. win7 de hiçbir uygulama kendi içerisinde String, Menu, Dialog içermez. Tamamen dil dosyalarına bağımlıdır.

Yeni sürüm dll (veyahut ne olursa olsun) ile birlikte eski sürüm dil dosyası kullanılmaya çalışıyor.

Bilgisayarı internette gezinmek. Arada oyun oynamak. Msn vesaire için kullanıyorsunuz.

senin becerebildiğin birşey var mı acaba... ? :angry2::devil:

"Windows 7'ye offline entegre sağlıklı değilmiş (!?)", maşallah çok bilgilisin bu konuda...

Ö.M. yoluyla yardımlar isteyip ardından forumda çok bilmişlik yapma...

sağa sola sataşıp duracağına, biraz kendini bilgilendirmeye çalış, böyle bir niyetin yoksa da sadece SUS !!!

NOT : arkadaşlar, beni bilen bilir, şimdiye kadar forumda hiçbir kimse ile ters düşmemişimdir ve düşmeye de niyetim yok zaten ama bu salamsal denilen şahısa sert çıkışımın geçerli bir sebebi vardır... ve bunu kendisi gayet iyi bilmektedir...

hey salamsal her defasında bilgisizliğinle / yarım yamalak bilginle açtığım konuları/makaleleri sabote etme... !!!

Edited by mephistooo2

malesef sağdan soldan yabancılardan aşırdığın dosyalarla bişeyler yapmaya çalışıyorsun ama ağzına gözüne bulaştırıyorsun malesef olmuyor mefisya.

Beğendiyseniz bir teşekkürü çok görmeyin. Beğenmediyseniz emeğe saygı gösterin

Arkadaşım benim elimde windows 7 ultimate 32 bit sürümü var dvd nın içinde hiç bir şekilde oynanmamış kurduğumda windows u etkinlestirmeye 30 gün kaldı diyor benim senden istediğim ben bu dvd ye otomatik aktivasyon istiyorum yani kurduğunda direk otomatik olarak etkinlestirilmesi gerekiyor.Bunu nasıl yapabilirim dvd nin içine otomatik aktivasyonu nasıl yaparım. Link de verebilirsin buraya yazarak da anlatabilirsin yada bana özelden mesaj atarakta ... Şimdiden teşekkür ederim .

• Editor
Arkadaşım benim elimde windows 7 ultimate 32 bit sürümü var dvd nın içinde hiç bir şekilde oynanmamış kurduğumda windows u etkinlestirmeye 30 gün kaldı diyor benim senden istediğim ben bu dvd ye otomatik aktivasyon istiyorum yani kurduğunda direk otomatik olarak etkinlestirilmesi gerekiyor.Bunu nasıl yapabilirim dvd nin içine otomatik aktivasyonu nasıl yaparım. Link de verebilirsin buraya yazarak da anlatabilirsin yada bana özelden mesaj atarakta ... Şimdiden teşekkür ederim .

aşağıdaki konuyu inceleyin :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=117493&st=0#entry661602[/CODE]

Arkadaşım herşeyden önce ellerine sağlık

bu cmd dosyasını win 7 de yönetici olarak çalıştırıyordum

ama şimdi xp yükledim bir türlü cmd dosyasını yönetici

olarak çalıştıramadım xp de bunun bir yolu varmı! xp de kullanmak için!

• Editor
Arkadaşım herşeyden önce ellerine sağlık

bu cmd dosyasını win 7 de yönetici olarak çalıştırıyordum

ama şimdi xp yükledim bir türlü cmd dosyasını yönetici

olarak çalıştıramadım xp de bunun bir yolu varmı! xp de kullanmak için!

arkadaşım buradaki uygulama XP'de çalışmaz, çünkü buradaki cmd dosyası çalışırken DISM.exe dosyasına ihtiyaç duyar, o dosya da sadece 7'de var...

yani sadece 7'de hiçbir şeye ihtiyaç duymadan çalışır...

Vista'da çalıştırmak için de Vista'ya Windows 7 için hazırlanan Windows Automat AIK'i kurmak gerekir, kurulmadan Vista'da da çalışmayacaktır...

Suskunlugum asaletimdendir...

Her lafa verecek bir cevabim var...

Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,

Bir de soyleyene bakarim adam mi diye...

Mevlana'dan

ben win7 ye bu zamana kadar çok offline güncelleme entegre ettim vede çok pc de kurulum yapıldı siz çok aşırı bilgilisiniz galiba ben tek win7 ye istediğim temaları uygulatmayı beceremedim bu konuda sizden yardım alabilirmiyim acaba bu microsoftun yayınlamış olduğu orjinal temaları nasıl ayarlıycam

Teşekkür ederim size eğer bana vakit ayırırsanız eğer

• Editor
Güncelliğini koruyor :clapping:

arkadaşım malesef daha yapmadım...

inanın bana bu araları çok fazla yoğunum... ondan dolayı forumdaki çalışmalarımla da pek meşgul olamıyorum, kusura bakmayın...

muharremerd arkadaşımız bir ara yapmıştı ama sanırım onunki hatalı çıkmıştı, belki hataları fixlemiştir :)

• Editor
Please register to see this content.

yukarıda görüldüğü gibi yaptım win7 aıo iso yu göremedim.Klasöre atması gerekmezmi yanlış mı yaptım?

Cevap veren yokmu?

arkadaşım kullandığın x.cmd dosyasının içeriği ile oynanmamış olması gerekir...

ayrıca 32 ve 64 bit olmak üzere ayrı ayrı iki tane Win7 ISO dosyaına ihtiyacın var...

bir zamanlar muharremerd arkadaşımız sadece 32bit için x.cmd dosyasını editlemişti, ancak hatalar çıkınca editlediği dosyayı kaldırdı, eğer o cmd dosyasını kullandıysanız, böyle bir hata almanız normaldir, uzun lafın kısası orjinal x.cmd dosyasını kullanmanızı tavsiye ederim...

arkadaşım kullandığın x.cmd dosyasının içeriği ile oynanmamış olması gerekir...

ayrıca 32 ve 64 bit olmak üzere ayrı ayrı iki tane Win7 ISO dosyaına ihtiyacın var...

bir zamanlar muharremerd arkadaşımız sadece 32bit için x.cmd dosyasını editlemişti, ancak hatalar çıkınca editlediği dosyayı kaldırdı, eğer o cmd dosyasını kullandıysanız, böyle bir hata almanız normaldir, uzun lafın kısası orjinal x.cmd dosyasını kullanmanızı tavsiye ederim...

Arkadaşım bu cmd dosyası senin değilmi?Birinci sayfadaki link den indirdim.

UAC açıksa belki o yapabilir, ben yaptığımda olmuştu sadece 32 bitim olmasına rağmen yinede iso oluşturmuştu. klasör adının doğru olduğuna emin olun yoksa size uyarı vermeden komut istemi devam eder ama herhangi bir değişiklik olmaz, isoda oluşmaz.

• 2 years yıl...
  • Editor

[b]buradaki komutları Windows 7'nin ilk zamanlarında oluşturmuştum...

üzerinden 2 küsur yıl geçti, şimdi update paketlerini entegre etmek için sürüsüne bereket program var, bence artık bu komutlar güncelliğini yitirdi...

update paketi entegre için Legolash'in Windows 7 Toolkit uygulamasın öneririm...[/b]

Edited by mephistooo2

• 1 yıl yıl...

arkadaşlar ben size hazırını veriyorum yani aio x64

x64 home basic

x64 home Premium

x64 Professional

x64 Ultimate

tr_windows_7_with_sp1_AIO-x64_Pre-Activated.iso 2.94gb

https://mega.co.nz/#!WAQBAKzQ!LzMeWC0GFgNDov9P97UEWD0EzbwTRrdkZHnRl8uuQ3o

sade ham sp1 li pro ya pre-activated yapılmıştır. update paketlerinin entegresi ve sistemde oynanma yoktur. Vede kesinlikle virus yoktur. içiniz rahat olsun. bizzat denedim yükledim, gayet stabil ve sorunsuzdur.

indirdikten sonra direkt dvd ye yazdırmanız yeterlidir.

aslında aio x86-x64 ünü upload edecektim ama yanlışlıkla x64 ü etmişim. yakında onu da upload ederim

pre-activated dosyasını bundan sonrakı mesajımda upload edeceğim biraz sabırlı olalım sizden ricam.

mega.co.nz den 2.5mb/s hızda downloads ın keyfini çıkartın.

bye...

Edited by faceoff1