Jump to content

Script Istek

Recommended Posts

Arkadaslar merhaba. Bana bugune en gec yarina bir php scipt gerekli. Cumaya yetistirmem gerektiginden hazir uzerinde calisayim istedim. Neyse konuya geceyim.

Bir haber portali tarzinda olacak ama blog sistemi gibi calisacak. Admin panelde kategori olusturulacak. Mesela asp php java 3 kategori olusturdum. Solda blok olarak cikacak bunlar.Asp nin altina en son yazilan 5 haber gelecek.asp yeTiklayinca hepsi acilacak. Altinda php cikacak ayni sekilde o olacak. Haberlere resim ekleme olacak ve zengin metin editoru olacak. Uyelik sistemine gelince uyelik olacak 1. seviye okuyacak 2. seviye haber ekleyecek 3. seviye ise admin olacak zaten.

Simdiden tesekkurelr ediyorum.

blog siteleri genelde boyle oluyor.ama boyle bir site gormedim acikcasi daha once

Bende ondan sormuştum, varsa daha önce gördüğün scriptini belki bulabiliriz diye.

Eline sağlık. Bende bekliyorum projeni.

Bu ödev mi,müşteri mi.?

php mi ,asp mi?

Benzeri şeylerin çokdaha gelişmişini xoops yada joomla ile yapabilirsin.Asp içinde hazır aspsite scripti diye yanlış hatırlamıyorsam bloklarla oynadığın bir script olacaktı.

hazır kalıp olmaması lazım scriptin. Yani sadece basit kategorili haber ekleme şimdilik onu modifiye etmem lazım cumaya kadar. Php bu arada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...