Jump to content

Msn Yardım

mustafa8584

Recommended Posts

arkadaşlar msn i kullanamıyorum.3-4 gün kullanmıştım sonra bi virüs programı yükledim(f-secure) ondan sonra hata vermeye başladı.forumlarda araştırdım sildim komple kaldırdım tekrar yüklemeye çalıştım ancak live messenger yükleyicisi bu program sende zaten var diye bi uyarı yapıyor.daha sonra virüs programının engellediğini gördüm ve messenger için uygulama izni verdim.ancak şimdi messenger i açmak için ne bi simge ne de klasör bulabiliyorum.farkli bi surum deniyorum öncekini kaldirman gerekiyor diyor ama ben bu öncekini bulamadim bi türlü :(

yardımcı olursanız sevinirim,simdiden tesekkurler....

Regeditten silmen gerekiyor sonra tekrar kurmayı dene.Bu şekilde kurmaya çalıştığında sende zaten var demicektir.

Ben de windows 7 ye live mesenger 8.1 kurdum ama sürümü yükseltmeden kullandırmıyor pek üstünde durmadım ama çözüm bulan varsa paylaşırsa memnun olurum:)

Taşınabilir MSN Live Messenger 9 Final Türkçe

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 26.6 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Bir arkadaşımda da aynı sorun oldu.uzaktan bağlanıp yapmaya çalıştım ama zaten yüklü diyordu dediğin gibi.

Regeditten bütün Messenger kayıtlarını sildim Revo ile artık dosyaları silerek kaldırıp yeniden başlattığım halde olmadı.

Yukarıda ki linkten indirdim çalıştı.Umarım işine yarar...

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.sorunu çözdüm farklı bi yoldan çözdüm.aynı sorunu yaşayanlar için paylaşayım.

windows install clean up diye bi program yükledim.bu program ile messenger ile alakalı ne varsa sildim.daha sonra messenger in ingilizcesini indirip yükledim.sonra bunu c/program files ekle kaldır dan kaldırım en son sürüm live messenger i yukledim ve su an sorunsuz çalışıyor.

umarım isinize yarar....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...