Jump to content

Türkçe Macos X86 10.5.7 Intel-amd Kurulum Rehberi

adnan1

Recommended Posts

verdiğin link için teşekküler inceliyicem..! ama -v yaptıgım zaman kuruluma geçmiyor işte illa o kodu yazmam lzm

yok kurulum değil daha sonra gri ekranda takılıyor dediğin için yazdım işletim sistemi seçme menüsü yada boot cd ne ile başlatıyorsan ilk olarak yüklediğin diske gel sonra boşluk (space) tuşuna bas "-x" sessiz modu devre dışı bırakıyor o takılan gri ekran yerine siyah üzerinde yazılar olan bir ekrana dönüyor böylece hatayı yada nerede takıldığını görebilirsin böylece sorunu daha kolay halledebiliriz.

yanlış yazmışım -x olacak

onu nasıl kontrol eicem anakartım ECS

bide biçimlendirme fat32mi olucak yoksa NTFS mi ?

ayrıca ben once window üzerinden i yar kurcalamadım hane anlatmış ya en başta bi programlar şunları yapın diye ben direk cd takıp o kodu giriyorum o kadar yane :D

flod oluyor ama önemli arkadaşlar kurmadan önce indirdiğiniz cd nin içeriğini yada indirmeniz gereken driver ve destek bilgileri için

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page[/CODE]

adresine bakın 10.5.7 versiyonu için

[CODE]http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.7[/CODE]

yok akadaş ben en iyisi konuya göre gideyim..! arkadaşın anlattığına göre gideyim..! makineye bi xp kurayım. En başta başliim (: neyse ben biraz afk

he bu arada sistem özellkleri

Anakart: ECS G31T-M7

Ram: 2x2Gb=4GB

Ekran Kartı: ATI AX3450 512MB

HDD: 160GB IDE HARD DİSK

IDE HDD olması bişey fark edermi ?

yok akadaş ben en iyisi konuya göre gideyim..! arkadaşın anlattığına göre gideyim..! makineye bi xp kurayım. En başta başliim (: neyse ben biraz afk

he bu arada sistem özellkleri

Anakart: ECS G31T-M7

Ram: 2x2Gb=4GB

Ekran Kartı: ATI AX3450 512MB

HDD: 160GB IDE HARD DİSK

IDE HDD olması bişey fark edermi ?

anakart için verdiğim 10.5.7 sayfasından çipseti "Intel G31 + ICH7" arat ne kurman gerektiği yazıyor ekran kartı için de

Please register to see this content.
sitesini kullan kolay gelsin.

yaww şimdide kurulum bitiriyor ve reset atıyor..! sonrada f8e basın car curt geliyor hi. bi şeye basmıyorum geriye dogru sayıyor ve sonrada loading darwinx86 yazıyor ve orada takılıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...