Jump to content

Opera Ile Izlediğiniz Videolarınız çöpe Gitmesin

by_mehmet_emin

Recommended Posts

x3wxnc.jpg

Bilindiği gibi internetten dosya indirmek için "Video Downloader" lara ihtiyaç duyarız. Ben Opera Web Browser kullanıcısı olarak Opera'da "Video Downloader" bir program ve eklenti kullanmadan izlediğiniz videoları Opera'nın belleğinden nasıl alınıcağını anlattım. 2 MB

Bir alternatifte benden olsun eklentilerle halledelim daha önce de anlatmıştım ama unutulmuştur tekrar veriyim ;)

Opera'dan

Please register to see this content.
sayfasını açın aşağıdan Get Flash adlı ekletiye tıklayın ve eklentiyi kaydedin. sonra opera görünüm seçeneklerinden düğmelerime gelin. en altta düğmelerime tıklayın az önce kaydettiğimiz Get Flash düğmesini yukarıya örneğin anasayfa düğmesinin yanına taşıyın. sonra örneğin facebook a girin bir video açın. o anasayfanın yanındaki mercek gibi görünen düğmeye tıklayın video üzerinde download(video) çıkacak video ya tıklayın farklı kaydet yapın ;)

idm kullananlar ve de ilişkilendirmek isteyenler idm ayarlarında gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesini seçin restart atıp opera yı işaretleyin. eger su ayarları yapmazsanız videoyu izleyemeden direk indirirsiniz. operayı açın ctrl-f12 ye basın gelişmiş ayarlardan indirmelere gelin mp4 mpg4 olanı bulun çift tıklayın diske kaydet i işaretleyin isterseniz otomatik kaydet de diyebilirsiniz. uygula deyip çıkın işlem tamamdır. sadece videoları o düğme ile indireceksiniz gerisini de idm halledecek...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...