Jump to content

Ttnet Web Tv Test Yayınında

pandalis

Recommended Posts

Web tv uygulamasını internet sitesinden izleyebilceğiniz gibi bilgisayarınza indireceğiniz yazılımlada seyredebilirsiniz. İçerisinde National Geopraphic Türkçe , Shorts tv, ATV, SHOW TV gibi kanallın yer aldığı Web tv uygulamasında kanalları türlerine görede ayırabiliyorsunz. Tüm kanalların yayın akışlarına güncel şekilde ulabilirsiniz. SD kalitede yayın yapan web tvde kanallarda takılma olmadan izleyebiliyorsuz. Ayrıca TTnet Web TV uygulamasını izleyebilmeniz için bilgisayarınızda microsoft silverlight yazılımı kurulu olması gerekmektedir.

TTnet'in yeni servisi olan TTnet Web TV test yayınlarına başladı. İçerisinde şimdilik 43 kanalın yer aldığı yayınları sadece Türk telekom çalışanları ve sınırsız internet kullanıcıları izleyebiliyor. Yakında halka açılacak olan yayınları kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz

2pphce8.jpg

Programı direk indirmek için link:

http://95.0.28.115/Player/SetupTV.exe[/CODE]

Kullanıcı adı: webtv-1

şifre : www-tv

kardeş bu ücretlimi üyelik ? farklı üyelik almak istesek ? denedim mükemmel bişey.kesilme fln olmaz umarım sonradan ?

şuan test yayınında ileride ücretli üyelikler olacaktır şuan ücretli değil sanırım bende sitenin birinden buldum paylaşmak istedim

ne virüsü be kardeşim bende kis var ve bişeydemedi sallıyosun bence :rofl: :rofl:

Please register to see this content.

niye öyle bişeye ihtiyaç duyayım anlamadım sanki programı siz yazdınızda size iftira atacağım.ben sadece olanı söyledim ilk indirenlerden ve denemek isteyenlerden biride bendim.saygılarımla.

Ben denedim.Veri akışı gayet iyi.Programı kurdum ve birkaç kanala şöyle bir göz gezdirdim.Bence gayet hoş.Saygılarımla

Aynen katılıyorum. TTnet izleme ücretlerini abartmazsa ve programı daha da geliştirirse bence herkesin vazgeçemeyeceği birşey olur bu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...