Jump to content

Firefox&microsoft Explorer çökmesi Yardım Lütfen

sobutay

Recommended Posts

Arkadaşlar firefox microsoft her iki explorer da da sorun yaşıyorum son flaşpalyerden kaynaklandığını farzederek kaldırıp tekrar kurdum olmadı adobe stesinden eklentilerini kurdum configbugger gibi şeyler fakat öncesinde format atıp açtığımda ilk önceleri sadece bazı video paylaşım stelerinde epxlorerlar göçüyordu şimdi gogle aramda ekranında bile göçmeye başladı örenegin La rage denen bir müzik grubunun klibini izleyim dedim arattım goglede daha sadece arama sonucunda göçtü özellikle firefox kötü durumda format atmadan önce sağlam bir virüs yemiştim flaşbellekden format atmadna önce combofix ile taratmıştım cpu sorunum çözülmeyince format attım TNC XP SP3 ile hatta sorun XP den oalbilir mantığını belirlemek için arakadaşımın pc sinede TNCXP ile attım 2 ayrı xp dede sorun yaşadım sorunun XP ile alakası olmadığına kani geldim fakat bu son flaşplayer güncelelmesi yüzünden herhalde ADOBe Flaşpalyer 10.1 beta sürümünde herhalde bir uyumluluk problemi var bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...