Jump to content

Internet çook Sorunlu

Bitmap

Recommended Posts

abiler apartmanın tümünün interneti gitit benimki sağlam nedeni nedir

seninkide gidebilir ama gitmiyorsa keyfini cıkar derim ama o kutu deişmeli bence diyim :D

ve dedigimi unutma hattını kutu deiştirdikden sonra dene eger gene aynı sorunlar baş gösterirse gene diyorum hattını 4 mb düşürmek gerek üzülerek söylüyorum.. :D

arkadaş zannedersem ttnetin verdiği şu dandik modemlerden (pikatel-combomax , ZTE Wus 300 , Huawei) kullanıyorsun .bende adsl abonelikleri falan yapıyorum bunlar başımıza gelen genel sorunlar sana modemi direkmen değiştirmeni öneririm tabi hatlarında bir sorun yoksa.ama yok değştiremem dersende garantiye yolla 1 ay falan bekle tabi bekleyebilirsen.modem almayı düşünürsen düşük fiyatlı bi okadar da kaliteli TP-Link modemleri tavsiye ederim genelde çok kullanışlı ve süper ürünler.

slm kardesım

tnnetın modem kampanyasını duymussundur

ben ttnete basvururken modem almadım

ama suan kampanya dahılınde almak ıstıyorum

telekom mudurlugune basvurdum - ellerınde sadece huawei varmıs

bende almaktanm vazgectım(istedıgım airtes)

baska bı telekom bayısne gıttım tp lınk varmıs(kablosuz)

bu modem gercekten ıyımı. airtesle kıyaslanınca???

slm kardesım

kablosuz modemleri genelde kimse önermez sadece laptop yada uzak yere kurucam pcyi ve kablolarla ugraşmak istemiyorum der isen kur diger türlü asla alma cünkü hattın 1 mb ise bile diyelim 112 dir download onlarda ne akdar yakında olursa olsun 100 yada 98 oluyor bu kanıtlanmış olaydr ha dersen 8 mb yada 2,4 bunlardan biri ise hattın kullan :D

slm kardesım

suan için kendi firmamda sattıgım ve tavsiye ettiğim sadece TP-link modemler ama ttnetden alma bu modemi çünkü normalde aldıgınla ttnetden aldıgın modemin arasında dünyalar kadar fark var.neden dersen sana bi örnek vereyim 44 daireli 12 adet access point in bulundugu binaya 2 adet ttnetin verdiği airties modem bagladım en iyisi bu dierekten verildi bunlar ama sadece 2 ay randımanlı çalıştı ondna sonra dakika demiyorum saniye saniye gelip gitmeler başladı ama suan o binada iki adet TP-Link modem baglı ve kaç aydır tek bir tık bile yok.farkı sen seç bnm sana önereceğim model TP-LINK W8901G 54M 4-Port Kablosuz Modem fiyat 75 ile 80 ytl arası üstelik suan değeri 35 dolar olan trend micro nun bir yıllık lisanslı antivirüs yazılımıda hediye

suan için kendi firmamda sattıgım ve tavsiye ettiğim sadece TP-link modemler ama ttnetden alma bu modemi çünkü normalde aldıgınla ttnetden aldıgın modemin arasında dünyalar kadar fark var.neden dersen sana bi örnek vereyim 44 daireli 12 adet access point in bulundugu binaya 2 adet ttnetin verdiği airties modem bagladım en iyisi bu dierekten verildi bunlar ama sadece 2 ay randımanlı çalıştı ondna sonra dakika demiyorum saniye saniye gelip gitmeler başladı ama suan o binada iki adet TP-Link modem baglı ve kaç aydır tek bir tık bile yok.farkı sen seç bnm sana önereceğim model TP-LINK W8901G 54M 4-Port Kablosuz Modem fiyat 75 ile 80 ytl arası üstelik suan değeri 35 dolar olan trend micro nun bir yıllık lisanslı antivirüs yazılımıda hediye

acıklama ıcın tşk edrım

fıyatı bu kadar dusukmu???

airtes tek porlu kablosuzların fiyatı 125 lıra

suankı telekomun verdıgı de 125 lıra

(tek portlu)

ama taksıtlı 48 lıraya gelıyor(taahutlu tabı)

2 yıl ıcınde netı ıptal edersem 125 lıra odeyecem(verdıgım taksıtler dusecek)

almaya degermı??

acıklama ıcın tşk edrım

fıyatı bu kadar dusukmu???

airtes tek porlu kablosuzların fiyatı 125 lıra

suankı telekomun verdıgı de 125 lıra

(tek portlu)

ama taksıtlı 48 lıraya gelıyor(taahutlu tabı)

2 yıl ıcınde netı ıptal edersem 125 lıra odeyecem(verdıgım taksıtler dusecek)

almaya degermı??

kardeş karşılaştırma ortada senin kullanımına ve isteklerine bağlı hangisi bütçene uyuyorsa tp-link markasından istedigini alabilirsin.üstelik data-star dan garantili olan ürünlerini alırsan birebir değişim hizmeti sunuyorlar biraz araştır bak istersen ürünün ve hizmetin kalitesini anlarsın

yaw bende yeni bir modem aldım bağlantı 2 mbps yi geçmiyor dandik midir nedir yaaa oysa ki kullandığım hız 4 mbps sınırsız sinirden ölücem okadar para verdik modeme yaa....

modemini kendi sitesinden güncelle konfigrasyonları değişebilir belki yine aynı sorun olursa modeminin teknik destek bölümünden yardım alabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...