Jump to content

Orijinal Windows 7 üzerinde Office 2007 Sorunu

oncs

Recommended Posts

Acer aspire 5738g notebook aldım.64 Bit orijinal Windows 7 işletim sistemi ile birlikte office 2007 home and student 60 günlük deneme sürümü yüklü.Bir türlü aktive edemiyorum.Bir çok şey denedim.Sadece Windows 7 64 bit işletim sistemi üzerinde çalışabilecek portable office 2007 home and student dışında herşey.İşyerimde çalışabilmek için almıştım ama ne fayda 2 hafta oldu ve çektiğim rezilliğin haddi hesabı yok.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz.Ya win 7 64 bit üzerinde çalışan bir office 2007 home and student portable yada mevcut yüklü office 2007 home and student in aktivasyonu için yardım rica ediyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

İşyerimde çalışabilmek için almıştım

"Ticari kullanıma uygun değil" diye uyarırlar

Ayrıca oluşturduğun dökümanların başlıklarında ticari kullanıma uygun değil vari bir başlık vardır

o yüzden onu kaldırıp, bir office 2007 enterprise veya 2010'nun 64 Bit versiyonunu yükleyebilirsin

Notebook'u aldığında "Ticari kullanıma uygun değil" diye

bir uyarı muhakka yapılmıştır

Ayrıca oluşturduğun dökümanların başlıklarında "Ticari kullanıma uygun değil" vari bir başlık vardır

o yüzden onu kaldırıp, bir office 2007 enterprise veya 2010'nun 64 Bit versiyonunu yükleyebilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...