Jump to content

Kangoo Mu ? Doblo Mu ? Tourneo Mu ?

wmismail

Kangoo Mu ? Doblo Mu ? Tourneo Mu ?  

69 members have voted

1. 1. Kangoo Mu ? Doblo Mu ? Tourneo Mu ?

• Renault / Kangoo
      16
    • Fiat / Doblo
      18
    • Ford / Tourneo
      37

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

kesinlikle transit connect derim...

kullanan akrabalarım var çok memnunlar..

işin diğer yönünde ise connect tourneolar dünyanın en iyi aracı seçilerek klasmanında her yıl ödül alıyor bilmem haberiniz varmı?

ford bu durumdan koç holding ile fazlasıyla memnunlar ve connectlerin büyük kısmı tüm dünyaya üretiliyor...

diğer araçlar da nal topluyor

Merak ettim acaba dayın aracını neden satmayı düşünüyor ?

Uzun zamandır SUV-Jip türü araçları takip ediyordu, X5'te karar kılmış.Biraz konuştuk aslında biraz da fiyakalı olsun sitiyor :D

Bilinchard moderatörüm : Tourneo GLX ler iyi.Diğerleri dediğin gibi...

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar çok teşekkür ederim önerileriniz için. Bu tarz bir araba almayı düşünüyordum fakat bir kaç tane baktım, içime sinmedi. Ticarilerin her yıl muayenesi vs biraz sıkıntılı gibi duruyordu :) Ve araba aldım :)

Toyota Corolla :D

Seçenekler arasında yoktu ama corolla aldım. Gerçekten memnunum. Tavsiye ederim :)

Emin olun corolla dört kapılı araçlar içinde en sağlam olanlardan biridir. Bir çok galericide bunu söyler; "kontağı çevir taa Çin'e git".. Bu arada Hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin

Eger konforlu rahat genıs bı araba ıstıyosan en son cıkan kangoo ları sana onerırırım ancak alamazsan Ford / Tourneo her zaman 10 numaradır gerek kaporta gerek teknık servıs superdır kangolar eskı modellerı daha dar ve motorda cok buyuk sorunlar cıktıgına bırcok kez sahıt oldum ve hız sevıyosan kango ıle bı vıraja gırdınde dırek ucarsın ama Ford / Tourneo ıle bunu rahat rahat yapabılırsın

İsmail hayırlı olsun kardeşim almak istdiğim bir arabadır corolla. Tabi ben sıfırını alamam 98 gli düşünüyorum. Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...