Jump to content

Win 7 Yayım öncesi Sürümü 2 Gün Içinde Sona Erecek

Recommended Posts

Please register to see this content.

Bu yeni bir activatör müş? Yüklemeden önce eski activatör varsa kaldıracakmışsınız.

Not (Alıntıdır)

Lütfen sonucu tekrar yazınız.

win7 loader i kullandım windowsun sitesinde orjinallik testini yaptım ama yinede 1 gün içinde sona erdirilecektir dioo..... ne iş anlamadım.. sistem özelliklerinden baktığımda orjinal olarak görünüyo ne biçim iş bu anlamış değilim....:S

arkadaşlar ben "eXtreme Edition 3.117 (by Napalum)" die bi aktivasyon aracı kullandım kapatılacak yazısı çıkmıyor 3 gündür. bugün de seon günü olması lazımdı. ayrıca benim laptopda ve masaütü bilgisyarımda aynı windows 7 ultimate vardı laptopda çıktı yazı masaüstünde hiç çıkmadı. bu da çok entersan geliyor bana

slm..o bahsettiğin orjinallik taramasını nasıl yaptırdın??

google a microsoft genuine yazıpilk çıkan linke tıkla windowsu doğrula de. yada bilgisayarıma gir sağ tıklayıp özellikleri aç ürün kimliği 00426-OEM-8992662-00400 ise sorun yok.

zerocool kardeşim senin dediğin proğramı kullandım ama pc ayvayı yedi :S otomatik yeniden başlattıktan sonra pc açılmadı...niideyim ben şimdi ümidimi keseyim mi acep.. care yoksa win 7 den kurtulcam pc nin babası xp ye geçiş yapcam napalım....

arkadaşım bende biliyorum onu aktivite proğramları ne güne duruyo bende onu yaptım açılmadı bidaha

yüklediğin krack da virüs vardır o yüzden açılmıyordur. windows 7 kurulum cd ni tak onunla başat ve windows u kurtarma var yada geri yükleme ikisinden birini dene. başlatma kurtarma da var bende de oldu öyle düzelttim kardeş. boş yere format atma

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...