Jump to content

999 Liraya Helikopter Turlu Pc

abdispowerr

Recommended Posts

Arkadaşlar shopping tv de satışa sunulan ürünü almayı düşünüyorum :) ama herzaman olduğu gibi yine sizlere sormanın doğru olduğunu düşündüm :) Düşüncelerinizi benimle paylaşırmısınız :)

115373.jpg

İşlemci Amd LE 140 2.7Ghz 45nm SOI 1 Harddisk 250gb sata Anakart ddr2.ses vga lan 800mhz 1gb ddrıı 800mhz bellek 19''Mr Plus lcd monitör 6.1+2 chanel ses kartı o/b Ekran kartı Geforce 6150 512mb o/b Optik sürücü dvd-rw 22x Mr plus atx kasa Wireless card Mpr Plus Q klavye optic mouse İşletim sistemi free dos Hediyeler 2 gb flash disk web cam Kulaklıklı mikrofon Mousepad Monitör temizleyici sprey 2 lt termos Kablosuz kettle Firitöz Yoğur yapma makinası Saç şekillendirici Elektronik baskül Speaker Canon yazıcı Ayrıca bu ürünü alan tüm müşterilerimiz çekilişsiz kurasız HELİKOPTER İLE İSTANBUL turu kazanıyor.

İstanbulda helikopter turu kaç para?

Bi firmadan aldığım bilgiye göre :)

İstanbul'un bir açık hava müzesi edasıyla gözlerinizin önüne serildiği en geniş tur Medair'in adaları da kapsayan üçüncü büyük turu. "Haliç, Tarihi Yarımada, Boğaz ve Adalar"... Bu özel helikopter gezintisi Haliç'ten başlıyor, Tarihi Yarımada ve Boğazlar, ardından da adalar gezintisi ile devam ediyor. İstanbul'un eşsiz güzelliklerini ayaklar altına seren bu turun bedeli ise 199 Euro + KDV.

Bi firmadan aldığım bilgiye göre :)

İstanbul'un bir açık hava müzesi edasıyla gözlerinizin önüne serildiği en geniş tur Medair'in adaları da kapsayan üçüncü büyük turu. "Haliç, Tarihi Yarımada, Boğaz ve Adalar"... Bu özel helikopter gezintisi Haliç'ten başlıyor, Tarihi Yarımada ve Boğazlar, ardından da adalar gezintisi ile devam ediyor. İstanbul'un eşsiz güzelliklerini ayaklar altına seren bu turun bedeli ise 199 Euro + KDV.

Bence de Helikopter turu kaçmaz. Yanında bilgisayar ve diğer hediyelerde kazandığını düşün?

Bu hayatta kaç kişinin eline böle bir fırsat geçer ki?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...