Jump to content

Donanim Ve Yazilim DoĞru YÜklenmesİ Sorunu

BuqRaHan

Recommended Posts

Selamun Aleykum arkadaşlar. Bilgisayara Messenger 2009 u yüklüyordum ve aynı zamanda Bilgisayarım C Kısmında virüs taraması yaptırıyordum. Neden böyle bir hata verdi onu anlamadım. Messenger Plus 2009 u yüklerken Virüs Uyarısı almıştım. ve ViGlance OneStep V1 Programını bilgisayarıma yükledim ve tekrardan programlardan kaldırdım. Yükleme ve tarama yapılırken Bilgisayardan ses gelmeye başladı ve karşıma aniden MAVİ EKRAN geldi ve şöyle yazıyordu.

Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızı zarar görmesini engellemek için kapatıldı.

DRIVER__IRQL__NOT__LES_OR_EQUAL

Bu, Durdur hatası ekranını ilk kez görüyorsanız ; bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu ekran yeniden karşınıza çıkarsa aşağıdaki adımları izleyin :

Yeni tüm donanım veya yazılımların doğru yüklenmesini sağla.

Bu yeni kurulumsa, gereksinim duyabileceğiniz windows güncelleştirmelerini donanım veya yazılım üreticinizden isteyin.

Sorun devam ederse, yeni yüklenen tüm donanım veya yazılımları devre dışı dırakın veya kaldırın. Önbelleğe alma veya gölgelendirme BIOS bellek seçeneklerini devre dışı bırakın.Bileşenleri kaldırmak veya devre dışı bırakmak için Güvenli Mod Kullanmanız gerekir. Bilgisayarınızı yeniden başlatın F8 tuşuna basarak önce Gelişmiş Başlatma seçenekleri ' ni sonra Güvenli Mod ' u seçin.

Teknik Bilgiler :

*** STOP: 0x 000000001 (0x 00000000010 ,0x000000000, 0x0000000000, 0x0000000 )

Yardımcı olursanız sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...