Jump to content

Canon Powershot Sx120 Is+4 Gb+kargo

DigitalBaba

Recommended Posts

ben bu makineyi satın almak istiyorum..ama makine ile ilgili biraz daha bilgi vermelisin dostum..mesela ne kadar kullanılmış, yada nereleri refurbished olmuş..

Selamlar makineler kullanılmış değildir,Avrupadaki büyük elektronik mağazalarınca stok fazlası,vitrin ürünü,Avrupadaki koşulsuz iade gibi durumlarla canon'a iade edilmiştir.Burada gerekli kontroller yapılarak,firma mühendislerince makineler adeta sıfırdan yapılır.Buna REFURBİSHED denir.Yani yenisinden asla ayıramazsınız.Ki Türkiye'de çoğu satıcı refurbished olduğunu belirtmeden satmaktadır maalesef.Ancak bir ürünün özelliklerini gizleyerek satmak haramdır,bence helal haram milyoncuklardan önemlidir.Fiyat olarak oldukça makul fiyat verdim.Piyasasını araştırınca bana hak vereceksiniz.Saygılarımla.

evet satılıyor ben bir laptop aldım

1 gb ddr ram sattım

şuandada bütçeme uygun bir fotoğraf makinası alacağım bütcem 230 tl

Sağolasın,demekki satış oluyormuş,hayırlısı bakalım.Bütçenize 20 lira daha ekleyin size Samsung NV 15 vereyim 250 liraya.

gittigdiyor ilanımdan özellikleri inceleyebilirsiniz.

Please register to see this content.

Diyeceğimi ilk mesajda demişim.

Not;Arkadaşlar bu forumda alım-satım oluyor mu çok merak ettim valla.Buradan ürün satmış olan varmıdır?Sanki boşa kürek çekiyormuşuz gibi geliyor.Hayırlısı bakalım.

evet dostum satılıyor ben monıtor aldım ve aldıgım abı de sızın gıbı helal haram bılen bırı.bende sevgılıme bı fotograf makınesı almak ıstıyorum ama ben ogrencı oldugum ıcın hemen alamıcam sevgılım cok ıstıyor o da okudugu ıcın ben almak ıstıyorum makınelerıne ozenerek bakıyorum ama fıyatı kadar odeme seklıde benım ıcın onemlı maddı olarak duzluge cıkarsam ınsallah almak ıstıyorum..

merak edenlere makinanın detaylı bir şekilde inceleme videosu:

Please register to see this content.

bikaç ay önce almak için orda burda koşuşturduğum makinayi, en son hayyam pasajında ısrarcı olmamında etkisiyle 500 tl'ye worlde 8 taksit fiyat seçeneği sunmuşlardı, lakin spot maldı biraz düşünüyüm derken gözüm g10 a kaydı :) satan arkadaşın garanti, taksit vs koşullarını bilmiyorum ama kompakt makinalar arasında hatırı sayılır bir modeldir...

Pil hakkında bilgi verir misin ? Kalem pil ile mi çalışıyor.Kendi pili var mı? Çantası mevcut mu ? Gece çekimi nasıl? Bilgi verirsen memnun olurum

Lityum Ion pil var yani şarjlı pili var,çanta pakete dahil değilidir.Gece çekimleri bana göre oldukça başarılı(tabii ne istediğinize bağlı iyinin sınırı yok)

@agentpuppet makineler refurbished(sıfırlanmış)makinelerdir.Garantisi Türkiye'de geçerli değildir.Ancak 30 gün kendim garanti verebilirim.Buradaki fiyat forum fiyatıdır,havale veya ptt ödemesiyle.Kredi kartıyla almak isteyenler için paypal güvenli ödeme açabilirim +%5 ilaveyle veya %10+listeleme ücretiyle gittigidiyordan satış yapabilirim,orada taksitle alınabilir.

Sağolasın,demekki satış oluyormuş,hayırlısı bakalım.Bütçenize 20 lira daha ekleyin size Samsung NV 15 vereyim 250 liraya.

gittigdiyor ilanımdan özellikleri inceleyebilirsiniz.

güzel makina

ancak 230 tl kredi kartı var

yani nakit değil ve taksitle alacağım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...