Jump to content

Xp Ye Sata Ekleyince Güncellemeler Gidiyor...

qash

Recommended Posts

Arkadaşlar forum başlığında yazdığı gibi burası yeri değil ama nereye yazacağımı bilemedim... Çünkü bu sitede yayınlanan bütün xp lerle aynı sorunu yaşıyorum... Sorunum şu:

Burdan indirdiğim bütün xpler, hep en son tarihteki güncellemelere sahip xpleri indirdim, hiçbiri benim beş para etmez laptopuma ( ACER ASPIRE 6930G - 954bilmem ne Modeli ) kurulmuyor... Hep mavi ekran hatası veriyor... ki mavi ekranın sebebide sata driverlerinden kaynaklarınıyor... Aradım kendi laptopumun sata sürücüsünü buldum... Xp leri yapıp yayınlayan arkadaşların hepsine tşk ederim. Ama ben kendi sata driverimi nlite ile xplere dahil edince arkadaşların hiçbir güncellemeye ihtiyaç yoktur dediği xp lerin hepsi 30 - 40 tane güncelleştirme yapmam gerekiyor formattan sonra... Xp modifiyecilerinden özür dileyerek söylüyorum lütfen yanlış anlamayın... Fark ettim ki ben sata driveri, indirdiğim en güncel xplere dahil edince güncellemeler iptal oluyor... bu konuda bana yardımcı olabilecek biri(ler)ini arıyorum... modifiyecilerden biri bana en basit şekilde ( kendi laptopuma kurmak için) nasıl xp yapıldığını anlatabilirse çok müteşekkir kalacam kendisine...

Yardımlarınızı beklemekteyim... Ayda bir format atmaktan sıkıldım... İlginize TEŞEKKÜR EDERİM...

Arkadaşım öncelikle şunu belirteyimki sitede çok yardımsever olmadıkça kimsenin yardım edeceğini sanmam bende nerdeyse senle aynı konu hakkında bilgi istemiştim ve forumu arastırmam gerektiğini söylemişlerdi ve ccokda haklılar forumdaki bir çok konuda nlite ile kendi xp ni hazırlaman için döküman mevcut

Saygılarımla ßurakCafe26

net booklar xp ile zaten zor çalışıyor 7 ile

en iyi itimalle şarjın 4 te 1 ini ******ürüyor

arkadaşım sata driverlerini driver packs sitesinden eklemeni tavsiye derim sorun çıkmaz nlite çok sorunlu

win 7 yükledim ve kullandım 1 ay kadar... ama win 7 nin görev çubuğu bana göre tam bir işkence... Bilgi isterken ya da yardım isterken yazılı olarak değil... canlı olarak yardım almayı düşünüyordum... yani akşamları yada geceleri 1-2 saatini bana ayırıp msn den iletişim halindeyken verilecek yönergeler dahilinde xp yi kendi makinama göre yapmak istiyorum...

--- xp ye ait bütün güncelleştirmeleri nerden bulabilirim ( 2 gün aradım ama windows updates downloader programından başka bişey bulamadım )

--- güncellemeleri xp ye en sağlıklı şekilde hangi programla entegre edebilirim???

Genel olarak söylemem gerekirse modifiyeli ya da modifiyesiz yapılabilecek xp için hangi programları kullanmam gerekiyor... isimlerini vermeniz yeterli olacaktır sanırım... ve akla gelebilecek bütün güncelleştirmeleri nerden bulabilirim ( xp + office )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...