Jump to content

Winrar şifresi Bulma

d_drms

Recommended Posts

Arkadaşlar önceki hardiskimde winrarla arşivleyerek sakladığım bi sürü dosyam var var ve sorunum şu şifreleri bi kenara yazmadığım için şifreleri hatırlayamıyorum. Sitedeki winrar recovery gibi proları denedim fakat sonuç alamadım şifreleri bulabilecek iyi bir program bilen varsa paylaşabilirmi???? :rolleyes2:

programla olacak iş değil dostum ben sana söyleyeyim bende allah bilir kaç program denedim bu iş için ama nafile,ille şifreyi hatırlayacaksın başka çaresi yok gibi...

programla olacak iş değil dostum ben sana söyleyeyim bende allah bilir kaç program denedim bu iş için ama nafile,ille şifreyi hatırlayacaksın başka çaresi yok gibi...

bu programları hemen hepsi şifre deneyerek buluyor tabi wordlist oluşturman, şifrenin kaç haneli olduğunu bilmen ve içeridiği karakterleri az çok hatırlaman şifreyi daha kolay buldurur ama eğer bunları hatırlıyorsan zaten şifreyi birkaç deneme ile bulursun yok hatırlamıyorsan zamanına yazık. kolay gelsin.

Kaç gündür denemediğim kalmadı kendi belli başlı şifrelerim vardır aklıma geldikçe deniyorum programlar bi kaç saat tarıyor ama sonuç nafile ; bakalım bi süre daha uğraşıcam olmadı silerim artık ...:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...