Jump to content

Driver Packs Hata Yardim

Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

@system32

Sorunu tam olarak anlatmamışsın. Elindeki driverpack base programını kendi sitesinden indirdiğine ve paketleri entegre ederken yanlış bir işlem yapmadıgına emin ol önce. Bunu nereden öğrenirim dersen : forumda driver pack base kullanımı anlatıldı. Ara ve bul ...

@maxinett

Kardeş ilk oturum acılısında Driverpacks Finisher diye bir program çalışır. Bu program herhangi bir şekilde müdahele edilmezse işini bitirir. Bana windows cd'nin tam içeriğini anlat. Hatan şurda diyebiliyim.Eğer sadece driver eklediğin bir sistemse böyle bir sorun olmaması gerek.

system 32 ? cevaplarsan sevinirim ((konu şu xp cd i sine driverpack ekliyorum ama cd yi yukldikten sonrs c/ bolumunde bir suru driver kalıntısı var ne yapmam lszım ? tsskurler,,,,,,,,,,,,,,

Windows, Program Files, Documents and Settings'in dışındakileri silebilirsin sorun olmaz

Not=Benim sana tavsiyem az ve öz driver entegre et mesela grafik a, sounda a nın dışındakiler yaramz işine

bilgisayarında modem yoksa onu entegre etme blutoth yoksa entegre etme Wlan buda yoksa entegre etme

hem zaman kazanırsın hemde kirlilik yaratmaz

system 32 Sende burayı bir incele

aynısını yaparsan hata almazsın

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=50786

driver etegre işlemini biliyorum eski güncel olmayan driverleri ekleyince sorun çıkmıor 2010 u indiriyorum driverpackin sitesinden sorun zaman ortaya çıkıyor sorun tek benim başıma değil ortağım redcodenin başınada geldi...

D adında bir klasör de kalıyor artı driverpack finisher dosyasida kaliyor benim gaye m xp cd isini yukldikten sonra driverpack finisher otomatik gorev yapmasi )))))))))))))))))))) acaba nlite ile xp cd sini hazirlarkenmi hata

yapiyormuyum tsskkrler)))))))))))))))))acaba hata nerde??????????

Edited by maxinett

nlite tan ayar yapmana gerek yok. ayrıca sabretmesini öğren.

driverpack finisher çalışması için yanılmıyorsam winnt.sif altından bir ayar yapıyordun. yada sen runonceex yöntemi ilede yapabilirsin. forumda var arştır.

Edited by djonur007

arkadasslar hic binizde ses yok driverpac i yukldikten sonra nlite de nasil ayarlamak lazim

arkadaşım driverpackbaseyi kurarken run...x bide gun...x (tam hatırlamıorum ismini) onlardan gun seçiliyse kurlumda siliyor Runu seçersen kurulum bitminde ben runluyu secerim hepte sağlıklı çalışır...sende denemelisn .SAYGILARIMLA..

arkadaslar run dosyası yazlimlari yuklerken driverpack finisher birkez calismasi gerekir cunku c/ de biriken driver artik larinilarinin silinmesi gerekir ben bunu istiyorum teekkurler verdiginiz bilgiler icin simdiden sağ olun

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by maxinett

arkadaslar run dosyası yazlimlari yuklerken driverpack finisher birkez calismasi gerekir cunku c/ de biriken driver artik larinilarinin silinmesi gerekir ben bunu istiyorum teekkurler verdiginiz bilgiler icin simdiden sağ olun

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bana Runonceex.cmd'nin içeriğini buraya kaydırmalı kod olarak ekle.

• 1 yıl yıl...

driverpacks base 1006 en son sürümünü kullandım dogru ayarları yaptım ve driverpacks base 8125 bunuda kullandım driverpack ekranı gelıyor tamam bundada sorun yok ama windows açılıyor ve dpfinisherla temizlyor kalıntı filan yok ama driverlar kurulmuyor sebep nedir peki