Jump to content

Asus Notebook Açılma Sorunu

iforged12

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

benim sorunum şuki asus f3e bilgisayarımı herzamanki gibi kapağını kapatıp uyku moduna aldım. tekrar açtığımda ise bilgisayarın güç ışıkları yanıyor ancak ekran kapkara defalarca açıp kapadım bataryayı çıkarttım ama hiç bişey değişmedi ayrıca pc nin sisteminin başlatılamadığındanda eminim çünkü açıldığında logo+ses gelirdi

acaba bu neden kaynaklanıyordur daha önce hiç arıza vermemişti garantiside biteli çok oldu üstelik format atıp 32bitwin7ult. yükleyeli 3 gün oldu bi yardımcı olan olursa çok sevinirim

asus f3e serilerinin çoğunda bu problem var benim bilgisayarımda bu arızadan garantiye gitmişti ve anakart değişim olmuştu eğer garantisi varsa asus türkiye ye göndermeni tavsiye ederim

tavsiyen için tşkkür ederim ama pc 3 senelik garanti yok anlicaan ama şimdie kadar parça bile değişmedim son bi ay içinde bir iki kez format attım ondanmı oldu acaba

format ile bir alakası yok servisten bana gelen kağıtta bilgisyar uyku modundan normal moda geçmiyor diye bir ibare vardı istersen bataryayı çıkarıp bir veya iki gün beklemeyi dene tabi ki cihaz elektriğe bağlı olmadan :)

format ile bir alakası yok servisten bana gelen kağıtta bilgisyar uyku modundan normal moda geçmiyor diye bir ibare vardı istersen bataryayı çıkarıp bir veya iki gün beklemeyi dene tabi ki cihaz elektriğe bağlı olmadan :)

valla hiç bişey işe yaramıyor servise gitsem 150 den aşağı değildir masrafı zaten umrumdada diil makineye acımıom tamir ettirene kadar yenisini alırım ama hdd çok onemli neyse yinede yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim

F3E serisinin POWER4 GEAR yazılımını yüklemeyi denedinmi? yükledikten sonra Super Performance diye bir seçenek olması lazım onu seçip dene birde

http://dlsvr.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps/P4G/P4G_XP_090304.zip[/CODE]

genede servise sormanda fayda var eger istanbul dışında isen aras kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorsun

aslına bakarsan dün gece bikaç garip durum olmuştu bir iki açmada asus logosu değişmişti ve sessiz bi karşılamaydı ondanda ilginci hazırda beklet moduna aldıktan sonra bu sabah tekrar açtım ve sanki pili bimiş gibi bios görev komutlarından sistem çalışmasını sürdür diyodu sonra normal açıldıktan sonra kapağı kapadım sadece 10 dk sonra açılmadı işte ayrıca zaten P4G high performance modundaydı

ya arkadaşlar internette biraz araştırdım aynı dertten muzdarip çok kişi var yalnız kimse bunun çözümünü yazmıyor ne x86vistapremiumda nede x86win7Ult.RC de böyle bi sorun olmadı da neden x86win7uıt.RTM deoldu herkes bilgisayarın uyku modundan çıkamadığını söylüyor yetkili servisi araymıyorum çünkü garanti yok ve herkes asus servisinden şikayetçi hiç kimse hizmetten menun diil tanıdık bilgisayarcıda yok Allah rızası için gerçekten yardıma ihtiyacım var hdd deki bilgilere çok acil ulaşmam gerekiyo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...